Evoplay Entertainment integratsioonikokkulepe


Malta online-kasiinomängude arendaja Evoplay Entertainment teatas tehingu allkirjastamisest, et näha selle pakkumist oma üle 100 tiitli täisportfelli koondamisspetsialistile Slotegrator Limited.

Uuendaja kasutas ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et kokkulepe võimaldabjätkata uute vaatajaskondade meelitamist”Oma laialdase mängude kollektsiooni hulka, mis hõlmab hiljuti turule viidud mängukohti Karistusest välja laskmine ja Kesköösaade videolõike, nii et need võivad olla „mida naudib üha kasvav fännide armee. ”

Viimane link:

Evoplay tegi eelmisel kuul samalaadse liidu Serbiaga silmitsi seisva domeeniga Mozzartbet.com ja kuulutas, et nüüd on seeootan viljaka pikaajalise ärisuhte arendamist”Koos Slotegrator Limited ja selle juba ulatuslikupartnerlusvõrgustik. ”

Tuntud partner:

Vladimir MalakchiEttevõtte Evoplay Entertainment äriarendusameti juhataja kirjeldas pressiteadet Slotegrator Limitedi nime alljuhtiv koondajaMis on pidanudtugev kaubanduslik kohalolek”Paljude Euroopa jurisdiktsioonide iGamingu turgudel, mis pärinevad 2012. aastast.

Loe Malakchi avaldust …

„Meil on hea meel, et saame kokku Slotegrator Limitediga, [which is] äärmiselt edukas platvormi pakkuja, millel on tugev kaubanduslik kohalolek kogu maailmas. Oleme viimastel kuudel tugevuselt üle läinud ja rahvusvaheline laienemine on endiselt meie äristrateegia võtmeks. Meie uusim partnerlus on kahtlemata võtmeks meie haardeulatuvuse suurendamisel ja me ei saa oodata, millal näeme, mida Slotegrator Limitedi partnerid meie tiitlitest teevad. ”

Vastastikku kasulik:

Omalt poolt ja Elina Safargulova ettevõttest Slotegrator Limited teatasid, et tarkvara- ja platvormispetsialiston elevil‘Tindiga oma’kauaoodatud partnerlus“Evoplay Entertainment ja et need kaks saavad nüüd”teha tohutu hüpe edasi oma kasvupotentsiaali maksimeerimisel. ”

Safargulova avaldus loeti …

“Tehes Evoplay Entertainment’i ainulaadsed mängud kättesaadavaks laiemale operaatorite kogu maailmale, anname oma panuse kvaliteetse mängu sisu edastamisse lõppkasutajatele ja tugevdada kogu tööstust. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga