Evolution tutvustab First Person mänge RushBet.co-ga


Evolution Gaming (EVO: Stockholm) on käimas, mis tugevdab senist partnerlust Rush Street Interactive’iga, teatanud tehingust, mille kohaselt ta käivitab RushBet.co-l kuus oma esimest mängu Colombia hasartmängude jaoks.

Pealkirjad koos Esimene isik Rulett, välk Rulett, Blackjack, Unenäopüüdja, Baccarat ja Mega Ball – kõik need on RNG (juhuslike arvude generaator) versioonid Rootsi ettevõtte elavatest kasiinomängudest, mis juba tunnevad tohutut populaarsust Euroopas ja Põhja-Ameerikas, lisatakse Lõuna-Ameerika riigi platvormile RushBet.co iGaming.

Järgnevate nädalate jooksul tehakse variandid Colombia mängijatele kättesaadavaks vastavalt Evolutionile nii lauaarvuti, tahvelarvuti kui ka nutitelefoni kaudu.

Evolution Gaming kaubandusjuht Sebastian Johannisson kasutas kasvava suhte kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet (pdf) …

„Meil on hea meel, et suurendame oma suhteid Rush Street Interactive’iga, kes on hasartmängutööstuse lähenemise tipptasemel, teevad pidevalt uuendusi ja suruvad piire. Evolutsioon jagab sama eetost, ja loodame väga, et saaksime edasi arendada seni saavutatud edu. “

Loodud suhe:

Stockholmi börsil noteeritud ettevõte lõi algselt partnerluse Chicagos asuva Rush Street Interactive’iga 2018. aastal, kui ta käivitas oma 10th Live kasiinistuudio ja esimene USA-s PlaySugarHouse.com-i jaoks New JerseyIGamingu turg.

Evolutioni PlaySugarHouse.com lahenduses on segu oma live-laudadest, sealhulgas Blackjack, Roulette, Slingshot Roulette, Baccarat, ning ka paar eksklusiivset esimest online-pokkeri USA-s: Ultimate Texas Hold’em ja kolme kaardi pokker. Just selline rikkalik live-kasiino, mis pakub mängijaid Colombias, võib oodata, et Evolution ja Rush Street käivituvad järgmise paari kuu jooksul.

Samuti kommenteerib uut tarnetehingut Rush Street Interactive president, Richard Schwartz, lisatud…

„RSI tegi koostööd Evolution Gaminguga, kuna tahtsime pakkuda oma RushBet.co mängijatele Colombias esmaklassilist Live Casino mobiilimängukogemust. Evolutioni mängude portfelli ning Evolutioni teenuste ja operatiivne tipptase mis ümbritsevad seda, annavad meile selle eesmärgi saavutamiseks kõik võimalused. ”

NetEnt pakkumine:

Pärast seda on Evolution Gaming olnud sündmusterohke nädal see oli pakkunud osta Rootsi veebikasiinomängude arendaja NetEnt AB 19,6 miljardit Rootsi krooni (2,12 miljardit USA dollarit) laos. Kavandatav tehing 79,93 Rootsi krooni aktsia kohta tähendab a lisatasu 43 protsenti võrreldes B-sarja NetEndi aktsia sulgemishinnaga Nasdaq Stockholmis teisipäeval, 23. juunil 2020.

Areng on seda väidetavalt väitnud see ei suurenda pakkumist, mille vastuvõtuperiood algab 17. augustist 2020 ja lõpeb 26. oktoobril 2020 või selle paiku.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga