Evolution Services Lõuna-Aafrikas laiendab tehingut Hollywoodbetsiga


Ezugi Live Dealeri mängud jõuavad Lõuna-Aafrika juhtivasse kihlveokontorisse Hollywoodbets. Lõuna-Aafrika Vabariik Evolution Services on laiendanud oma koostööd brändiga, mis on Evolution Gamingu ja Ezugi loodud ühisprojekt. Mängud on välja töötatud spetsiaalselt India tarbijatele ja sisaldavad populaarseimaid pealkirju.

Tehingu üksikasjad

The India otsemüüja mängud arendatud Ezugi sisaldab selliseid mänge nagu Andar Bahar, panusta teismelisele Patti ja teismeline Patti. See sisaldab ka Lucky 7, mis on uus kaardimäng, mis on välja töötatud riigi mängijatele.

Uus tehing on juba kaasatud lepingu pikendus live-diilerimängud. Hollywoodbets käivitas esmaedileri esmakordselt selle aasta mais ja pärast tugevat tulude kasvu lisab mängijatele juurdepääsu veelgi rohkem tiitleid.

Hollywoodbetsi kihlveotoimingute juht Dermot O’Connell kommenteeris uut tehingut, öeldes: „Meid on võrgumängijad vastanud fantastiliselt ja meie poolt Ezugi ja Evolution Live Dealer mängude turule toomise tulemusel kasvanud tulude kasv on hollywoodbets.net varem sel aastal. Neli uut “India mängu” lisatakse Lõuna-Aafrikas elavate India mängijate nõudluse rahuldamiseks, kes on meie kliendibaasi väga oluline osa. Paljud neist mängijatest elavad Durbanis, KwaZulu-Natalis, linnas, mis on meie südamelähedane linn, kus avasime oma esimese jaemüügikontori 2000. aastal. “

Käivitamine Enlabs AB kaudu

Koos laiendatud tehinguga Hollywoodi ennustused, Ezugi on sõlminud tehingu ka Rootsi veebimänguettevõtja Enlabs AB-ga. Enlabsil on juurdepääs ka edasimüüjate reaalsele sisule ja seda saab kasutada Leedus asuva domeeni Optibet.It jaoks.

Tehing sisaldab üle 30 tüüpi blackjacki, baccaratit ja ruletti. Mängud lisatakse vaid lühikese aja jooksul pärast seda, kui riik muutis seadusandlust, et legaliseerida online-kasiinomängude reaalajas edasimüüja.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga