Evolution Gaming käivitas uue veebimängu Crazy Time


ICE 2020 ajal esitles Evolution Gaming uut pealkirja Crazy Time, muutes selle peapeaks. Mäng äratas kiiresti rahvahulga huvi ja mängijad on pikisilmi oodanud tiitli avaldamist. Noh, see aeg on nüüd. Evolution on käivitanud Crazy Time, pakkudes mängijatele põnevust pakkuvat mängu koos mitme boonusmänguga. Pealkiri on osa mängude kategooriast, mis on arendaja jaoks üks kiiremini kasvavaid kategooriaid.

Unistuste püüdja ​​raharatta põhjal:

Uus mäng põhineb Dream Catcheri raharatta kontseptsioon loodud evolutsiooni poolt. Seekord hõlmab pealkiri siiski nelja boonusmängu. See on midagi enamat, kui Evolution on kunagi ühe pealkirjana pakkunud.

Mängu keskmes on keerlev raharatas. Roolis leiavad mängijad neli boonusvõimalust: Sularahajaht, Hull aeg, Mündiklaas ja Pachinko. Need valikud viivad mängijad boonusvooru.

Mängu arendamine on võtnud üsna palju aega, tegelikult kuni aasta. Stardieelse etapi ajal mängijad näitasid üles suurt huvi ja arendaja loodab, et entusiasm jätkub laiaulatusliku turuletoomisega. See pakub nii mitmekesist elamust, et köidab publikut algusest peale. See sarnaneb mängude show’ga, kuna just osalemise aspekt muudab mängu nii ahvatlevaks.

Evolutioni tootejuht Todd Haushalter kommenteeris uut mängu, öeldes: “Eesmärk oli teha mäng, mis on nii lõbus, et inimesed saaksid seda lihtsalt vaadata, nagu nad televisioonis mängude saated. Selle saavutamiseks teadsime, et vajame palju mitmekesisust ja et mängijad saates võistlejateks muutuksid. Sordi toodetakse rohkete boonusvoorudena, mis viivad mängijad erinevatesse kõrvalmängudesse, mis kõik on selgelt eristatavad ja omaette meelelahutuslikud.

Me teame, et see mäng meeldib slotimängijatele ja me tahtsime neid tõeliselt lõbustada. Selleks pakkisime iga mängu ringi palju tegevust kokku, muutes selle ka pikemaks kui tavaline slotikas. Leiame, et mängijad saavad selle mängu iga panusega suurepärase meelelahutusliku väärtuse. ”

Uus Blackjacki lisand:

Evolution on sel aastal uue sisu loomisel olnud üsna hõivatud. Koos uue Hullu Aja käivitamisega on arendaja olnud hõivatud lauamängudega. Juuni alguses kuulutas Evolution live-edasimüüjate sektoris uue tiitli, Power Blackjack.

See mäng debüteeris ka ICE 2020 ajal ja pakub piiramatuid istekohti ühe laua taga. Mängijad saavad selle mängu võidupotentsiaali suurendada, valides topelt-, kolme- või neljakordne panus esimesel jagatud kaartidel. Seda saab teha ka pärast jagamist.

Mõlemad uued mängud pakuvad ainulaadset mängukogemust. Huvitav on näha, mida veel arendaja sel aastal ette näeb, kuna uute ja innovaatiliste mängude turule toomiseks on veel palju aega!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga