EveryMatrix omandab kasutajaliidese spetsialisti


EveryMatrix on kinnitanud, et pärast seda, kui ta on mitu aastat töötanud ettevõttega paljude arendusprojektide juures, on ta nüüd omandanud Tai Tai arendusettevõtte Totoit ja on valmis selle oma struktuuri integreerima.

Chiang Mai peakontoriga ettevõte on a esiotsa lahenduste spetsialist ning on võrdselt osav nii veebisaitide kujundamisel, sisevõrgu / ekstraneti kujundamisel kui ka kõige ajakohasemate tehnoloogiate ja raamistike nagu PHP, C #, .NET, Java ja NodeJs kohandatud programmeerimisel.

“See omandamine annab meile võimaluse pakkuda veelgi paremaid teenuseid.”

Totoit, mis koosneb enam kui 20 töötajast, sealhulgas vanemate arendajate põhimeeskonnast, ühineb EveryMatrixi esiosa divisjoniga, aidates ettevõtte tipptasemel kliente nende ainulaadsele väärtuspakkumisele kohandatud veebisaitide loomisel. EveryMatrixi API-d (rakenduste programmeerimisliides) pakuvad nii tööriistu kui ka süsteemihaldurite vajadust luua isikupärastatud ja lokaliseeritud mängukogemusi nullist.

Seest teadmised:

Omandamist kommenteerides on EveryMatrixi tegevjuht Ebbe Groes, öeldi ettevõtte pressiteates …

„Oleme TOTOITiga juba mitu aastat edukalt koostööd teinud ja rõõmuga tervitame nende organisatsiooni nende kogenud töötajaid. Nende meeskonnal on juba meie API-de ja protsesside sügav mõistmine. Mul pole selle meeskonna kohta muud kui kiidusõnu, kuna õpin neid tundma tõhusate, usaldusväärsete ja teenindavate inimestena. Lisaks on neil suurepärased äriteadmised ja nad lisavad mängude uuendamisel uusi mõõtmeid.

„See omandamine annab meile võimaluse pakkuda veelgi paremaid teenuseid, eriti esimese taseme klientidele, kelle jaoks soovime, et ribalaius teeks täielikult eritellimusel lahendusi. 20 kogenud arendaja meeskonna lisamine ühe korraga on tohutu samm selles suunas. ”

Kõrge kiitus:

EveryMatrixi andmetel teenis Toitoit varem laia valikut kliente kogu Kagu-Aasias ja Euroopas ning oli tuntud oma HTML-i ja tundliku disaini piiride ületamise soovi eest lihtsate, kuid tõhusate töövoogude pakkumisel.

BonusEngine taaskäivitamine:

Londoni peakontoriga ettevõte alustas hiljuti oma BonusEngine’i lahenduse a toodeteülene boonussüsteem see aitab luua kasiino- ja spordiboonuseid ning mängimist, et suurendada mängijate omandamist, hoidmist ja taasaktiveerimist.

Lisaks operaatori boonusstrateegiate täiustamisele toob uus lahendus kaasa palju väärtus kasiinodele ja spordiraamatutele. Praegu juhib süsteem tippklassi operaatorite nagu Tipico, Wunderino ja Mybet boonusstrateegiaid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga