Euroopa Komisjon tutvub Hollandi kavandatud iGamingu regulatsioonidega


Reguleeritud iGaming-turu käivitamise jätkuvate jõupingutuste osana on Hollandi valitsus teatanud, et tema kavandatavate määruste eelnõud kinnitatakse Euroopa Komisjonile.

IGamingBusiness.com uudiste domeeni teisipäevase raporti kohaselt ratifitseerisid föderaalsed seadusandjad umbes 18 kuud tagasi riigi hasartmängude seaduse legaliseerimise ja on sellest ajast alates töötanud lõplike kehtivate määruste komplekti lõpuleviimisel. Allikas selgitas, et sidusrühmadel ja huvitatud isikutel on nüüd 13. novembrini võimalus esitada Euroopa Komisjonile märkusi nende kavandatud iGamingu reeglite kohta, misjärel organ peab välja selgitama, kas need on kooskõlas Euroopa Liidu seadustega.

Üldine ulatus:

Täpsustati, et Holland on endiselt loodab alustada oma iGamingi litsentsimise taotluste avamise protsessi jaanuaris – kavandatud määrustega, mis hõlmavad üksikasju selliste valdkondade kohta nagu arvepidamine, tehnilised standardid ja aruandlusnõuded. Allikas rääkis, et eeskirjade eelnõus sätestatakse ka sekkumismeetmed, mille litsentseeritud operaatorid peavad võtma, kui nad tunnevad end mängijana näitab hasartmänguprobleemide tekkimise märke.

Mängija kaitse:

Domeen teatas, et uute reeglite kohaselt peavad litsentsitud iGamingi operaatorid oma mängijate heaolu pärast sekkuma. pakkudes nõu raviressursside kohta pärast konkreetse ebatervisliku käitumise esiletõstmise andmete esitamist. Väidetavalt palutakse ettevõtetel julgustada ka riskantseid mängumehi kehtestada aja- ja kulupiirangud või ära kasutada enese välistamise programm kuigi mõni neist varasematest meetmetest ebaõnnestuks, võidakse need hiljem blokeerida.

Lisaks teatati, et pakutud määrused kohustavad ettevõtjaid lisaks pakkuma üksikutele mängijatele „selge ja arusaadav selgitusIga sekkumise taga, võttes arvesse selliseid muutujaid nagu varasemate vahendajate arv ning mänguri vanus ja varasemad reaktsioonid.

Üksikasjalik dokumentatsioon:

Seoses aruandlusmeetmete ja iGamingBusiness.com-ga kinnitas, et uute eeskirjade kohaselt peavad kõik litsentsiomanikud seda nõudma esitama aastaregistrid täpsustades registreeritud mängijate arvu, tagasilükatud toiminguid, kaebusi, kahtlustatavaid terviklikkuse rikkumisi ja hoolsuskontrolli. Allikas selgitas, et ettepanekud võimaldavad lisaks sellele rahva oma Kansspelautoriteit (KSA) regulaator, et taotleda sagedasemat ühitamist ja sundida online-kasiinofirmasid seda tegema registreerige iga kliendi kohta üksikasjalik teave sealhulgas kogu aeg ja raha, mis kulutatud erinevatele vertikaalsetele piirkondadele koos sellega, kas neid oli kunagi sekkutud.

Täiendav turvalisus:

Tulevastes reeglites on lisaks öeldud, et elektroonilistes kasiinomängudes tuleb kasutada „usaldusväärne juhuslike arvude generaator‘See’ei saa manipuleerida“Kaitsevad kõik edasimüüjate meelelahutust”volitamata juurdepääs, loata kasutamine ja manipuleerimine”. Lisaks näevad määrused väidetavalt ette, et litsentseeritud ettevõtjad hoiduvad esitamast „õnnemängud eksitava nime allJa mitte pakkuma spordiennustusturge saidil „negatiivsed sündmused”Näiteks kollaste kaartide arv jalgpallimatšis või muutujad, millel pole mängu tulemusele otsest mõju.


Interneti-kasiinoeuroopaline komisjonimängiminekansspelautoriteiteuroopa Liit korraldab hasartmänguaktiLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga