Esmaspäev, Šotimaa kihlvedude uuesti ilmumine


Suurbritannias ja Šotimaa kihlvedude vahendajatele on teatatud, et neil lubatakse osaline taasavamine alates esmaspäeva hommikust pärast seda, kui nad olid sunnitud koronaviiruse pandeemia tõttu ajutiselt sulgema umbes 14 nädalat tagasi.

SBCNewsi raporti kohaselt järgneb taaselustamine kihlveopoodide taaskehtestamisele naabruses Inglismaal 15. juunil ning see on osa peaminister Nicola Sturgeoni (pildil) kavast kiirendada oma rahva esilekerkimist sulgemise tõttu pärast seda, kui see registreeriti vaid 49 koronaviirusega seotud surmajuhtumid seitsme päeva jooksul pühapäevani.

Rahvaarvud:

SBC News teatas, et Inglismaal lubavad kihlvedude tegijad operatsioone taaselustada seni, kuni nad olid selle algatanud mitmesugused kaitse- ja sotsiaalsed distantseerimismeetmed nagu pleksiklaasi paigaldamine ‘aevastama ekraanid”. Väidetavalt asuvad piirist põhja pool ja Šoti kihlveopoed ei saanud live-võistlusi näidata ja lisaks sellele palutakse kõrvaldada poes istekohad et lõpetada kohtunike kogunemine.

Piiratud litsents:

SBCNewsi esmaspäevases aruandes selgus, et rahanduskabineti sekretär Kate Forbes oli ta varem kirjutanud Michael Dugher, tegevdirektor Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu, täpsustades, et Šotimaal kihlvedude uuesti avamine peab piirduma „tehinguteenused”Ja lisaks peavad nad välja lülitama kõik fikseeritud koefitsiendiga panustamisterminalid.

Teadaolevalt lugege Forbesi kirja …

„Mis puutub teie päringusse, millal teie liikmed saavad Kui lubatakse uuesti avada, on kihlvedude poodide avamine eeldatavasti võimalik Teine etapp eesmärgil ainult panuste tegemine, ilma toolide ja teleriteta, mis näitavad võistluste otseülekandeid. Selle eesmärk on vältida spordiülekannet vaatama kogunevate inimeste kobaraid. Samuti tuleks mänguautomaadid välja lülitada, et vältida levikut pinnaülekande kaudu. Kinnitus antakse õigel ajal, millal ülejäänud täiskasvanute hasartmängutööstus võib uuesti avaneda. ”

Selge meelepaha:

Tuntud peatänavate kihlvedude tootja GVC Holdings, mis vastutab Ühendkuningriigis 2018. aasta omandamise kaudu umbes 3500 kihlveopoodi eest Ladbrokesi korallirühm, avaldas teadaolevalt hilisema avalduse, milles tunnistas, et on „pettunud”Šoti valitsuse pakutud taasavamise nõuandes. Väidetavalt kuulutas Londoni noteeritud behemot, et suunised on „ebajärjekindel“Oma Inglismaal asuva kinnisvaraga, mis on äri- ja rangete sotsiaalsete distantseerimismeetmete rakendamine kaitsta oma kolleege ja kliente. ”

Teadaolevalt loe GVC avaldust …

“Me saame jätkake selgituste otsimist Šoti valitsuse käest selles küsimuses. ”

Iiri valgustus:

Mujal ja SBCNews teatasid, et Iirimaa kihlvedude kauplused peavad olema suletud vähemalt kuu lõpuni pärast umbes 800 saali ajutist avamist 15. juuni pärast laialdast segadust seoses valitsuse määratlusega „ebaoluline jaemüük.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga