Esimese poolaasta puudujääk PAGCorile


Filipiinide lõbustus- ja mängude korporatsioon (PAGCor) on teadaolevalt registreerinud umbes 32,5 miljoni dollari suuruse esimese poolaasta netopuudujäägi, mis on peamiselt tingitud riigi koroonaviirusega seotud mänguasutuste sulgemisest.

Ettevõtte Inside Asian Gaming teate kohaselt vastutab riigile kuuluv regulaator ja operaator umbes 19 900 teenindusaega lisaks üle 2000 mängulauale, mida pakutakse oma kuue kasiino filipiinlaste kaubamärgiga saali kaudu, lisaks umbes 30 satelliidiomaduste ahelale, mis levib üle Filipiinide .

Lukustus-letargia:

Manilasse pandi 15. märtsil osaline koroonaviiruse põhjustatud karantiinikorraldus, millega kaasnes kõik kohalikud spordiennustuste, elektrooniliste mängude, bingo ja pokkeri asutused nagu ka linnastu neli suurt integreeritud kasiinokuurorti. Allikas täpsustas, et see aknaluuk viidi hiljem üleriigiliselt laiali, ehkki mõnedes kaugemates piirkondades, näiteks Clarki vabasadama tsoonis, on sellest ajast alates lubatud osaliselt uuesti avada.

Vahetu mõju:

PAGCori registreeritud esimese poolaasta kahjum tuli väidetavalt pärast seda, kui operaator oli taganud esimese kvartali puhaskasumi 15,8 miljonit dollarit, mis viitab tegelikule puudujäägile umbes 48,4 miljonit dollarit kolme kuu jooksul juuni lõpuni. Väidetavalt oli see ka kuuekuulise kasiinotulu sissetulek ainult 138,4 miljonit dollarit lisaks tuludele Filipiinide offshore-hasartmängude korraldaja (POGO) litsentside väljaandmisest 59,4 miljonit dollarit, millest 22,6 miljonit dollarit väidetavalt tuli see teise kvartali jooksul.

Kvartaliandmed:

Lõpuks teatati, et PAGCor on veelgi üksikasjalikum hasartmängutulu kokku ületas 375,9 miljonit dollarit kuue kuu jooksul kuni 30. juunini, mis oli umbes 49,6% madalam kui aasta varem 714,5 miljonit dollarit krooniti samaks perioodiks 2019. Olukorra muutmiseks veelgi halvemaks ja operaator paljastas selle väidetavalt umbkaudu 350,4 miljonit dollarit sellest summast teeniti esimese kvartali jooksul ainult lahkumiseks 25,5 miljonit dollarit järgnevast kolmekuulisest perioodist.


pagcorphilippine lõbustus- ja hasartmängude korporatsioonklapi vabasadama tsoonimängutuludkasino filipinopogofilippine offshore hasartmängude operaatorkoronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga