Entaini aktsionäride rahulolematus


Teatavasti seisab silmapaistev iGamingi ja spordikaartide operaator Entain silmitsi aktsionäride vastupanuga oma kavandatud 250 miljoni naelsterlingi (340,3 miljoni dollari) plaanile osta Baltimaadele suunatud konkurent Enlabs AB.

SBCNewsi esmaspäevase aruande kohaselt vastutab Mani saarel asuv ettevõte juba paljude iGamingi kaubamärkide eest, sealhulgas Bwin, Ladbrokes, PartyPoker ja SportingBet, tehes samal ajal koostööd MGM Resorts Internationaliga BetMGM-i platvormi käitamiseks Ameerika Ühendriikides. Allikas täpsustas, et operaator soovitas varem ülevõtmist, mis maksaks Enlabs AB investoritele umbes 3,50 naela (4,76 dollarit) iga Stockholmi börsil noteeritud üksuse aktsia eest.

Läänemere bonanza:

Saada väidetavalt selgitas, et selle väljaostmise edukas lõpuleviimine võimaldaks tal suurendada oma turuosa Leedu, Eesti ja Läti veebimänguturgudel ning tuua sisse mõned 80,2 miljonit naela (109,2 miljonit dollarit) igal aastal täiendavatest netomängutuludest. Londoni börsil noteeritud ostja, kes oli kuni detsembrikuise nimemuutuseni varem tuntud kui GVC Holdings, teatas väidetavalt, et omandamine annaks talle kontrolli Optibeti kaubamärgiga iGamingi domeenide perekonna üle koos enamusosalusega Malta operaatoris Shoguni rühmitus ja näha, kuidas tema aastakasum enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni tõuseb sama palju kui 20,9 miljonit naela (28,5 miljonit dollarit).

Analüütiline antagonism:

Kuid Texase riskifond Alta Foxi pealinn Juhtimine on teatanud, et ta ei müü ühtegi oma 3,3% osalust Enlabs AB saavutada pakutud kiirusega, kuna ta usub, et viimase pakkumine onoluliselt alahinnanud ettevõtet“ja võrdub”tühine preemia 1,1% pakkumiseelsest kauplemishinnast.“Kontrollib Ameerika investor Connor Haleyväitis investor väidetavalt, et tunneb samuti muret kavandatava tehingu tingimuste, sealhulgasebatavalised asjaolud, mis panevad meid kahtlema, miks Enlabs AB esimees Niklas Braathen sellise ebapiisava pakkumise vastu võttis.

Vastuväide:

Fort Worthi peakontor Alta Fox Capital Management teatas lisaks, et ta on saanud toetust Entaini soovitatud pakkumise tagasilükkamiseksüle 10%praegustest investoritest Enlabs AB-s ja usub, et üldist omandamist tuleks hinnata umbes 337 miljonit naela (458,7 miljonit dollarit) viisakalt lähemale määratud individuaalse aktsia hinna suhtes 4,83 naela (6,58 dollarit).


igamingmgm kuurordid rahvusvahelised gvc osalusedoptibetbetmgmenlabs abshogun groupentainalta rebane kapitali haldamineconnor haleyniklas braathen