Endorphinal on nüüd Rumeenias mängude pakkumise litsents


Endorphinal on nüüd Rumeenias kvaliteetse mängusisu pakkumise litsents. Ettevõte teatas sel nädalal, et ONJN on pärast brändi põhjaliku ülevaatamise lõpetanud litsentsimise. Nüüd on mängijatel juurdepääs kogu Endorphina mängude portfellile – pealkirjad, mille GLI on turu jaoks täielikult testinud.

Koostöö kohalike operaatoritega:

Uue litsentsiga saab Endorphina nüüd koostööd kohalike operaatoritega, pakkudes mängijatele kvaliteetset sisu. Sellised pakutavad pealkirjad sisaldavad Jõuluvana raamat, 2020. aasta hittsaade ja rahapaak. Uus sisu võimaldab operaatoritel pakkuda oma liikmetele suuremat nimekirja populaarsetest mängudest.

Arendaja tegevjuht Jan Urbanec kommenteeris uut litsentsimist, öeldes: “Olen uhke kogu Endorphina meeskonna üle. Mul on hea meel teatada, et meil on tegelikult Rumeenia turul litsents. Pärast MGA litsentsi omandamist on see meie jaoks veel üks verstapost.

Järgime jätkuvalt rahvusvahelisi seadusandlikke norme, mida meie tootelt nõutakse, ning hoiame samal ajal mängud lõbusate ja mängijate huvides. ”

Välja antud uus sisu:

Enne uue kuulutamist Rumeenia litsentsimine, arendaja oli hõivatud uute mängude turuletoomisega. Juuli keskel avalikustas arendaja uue veebipõhise mängu Chance Machine 100. Video pesa sisaldab ilmatu 100 makseliini ning pakub klassikalist ja ajatut teemat, millel on 7s, kellad ja kaardikohvri ikoonid.

See uus mäng on vaid üks näide kvaliteedipealkirjadest Endorphina saab luua. See mäng koos paljude teistega on osa arendaja ulatuslikust portfellist.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga