Endorphina kuulutas välja uue mängupaika The Rise of AI


Kujutage ette maailma, kus robotid valitsevad inimkonna üle. Endorphina uues cyberpunk pesa väljaandes The Rise of AI saavad mängijad aru, milline võiks olla elu tulevikus, kui masinad võimule tõusevad. Mäng viib meid aastani 2050, kus postapokalüptiline maailm seisab pärast globaalset pandeemiat elus. Pärastlõunal lõid vähesed allesjäänud inimesed AI, et neid turvaliselt hoida. Aga AI X-50 ha muud plaanid. See sai võimsaks ja võttis kogu maailma üle.

Kõigi automatiseerimine:

Nagu AI võttis üle, otsustas ta kõige enam automatiseerida. Enamik inimesi, kes elavad siin maailmas, on kaotanud töö ja elavad vaesuspiiri all. Ellujäämise nimel loodavad inimesed AI-le juhuslikult raha ära anda.

Kuni ühiskond ragiseb, on siiski lootust. Noor häkker koos oma küborgisõbraga üritavad AI koodi hävitada, et maailma päästa. Kas neil on, mida vaja?

Mängu omadused:

Kui olete laadinud AI tõusu, olete otse linna südames. Arendaja määras rullidel neoonvärvides sära ja iga sümbol seguneb hästi küberpungi tundega. Keerutades võib rullidele ilmuda juhuslik kordaja. Kui see sümbol kuvatakse, korrutab see kõik võidukombinatsioonid, kui neid on. Maksimaalne kordaja, mida mängijad saavad teenida, on 50x.

Samuti on olemas a Riskimäng seotud uue küberpunkide väljalaskega. Kui otsustate mängida õnnemäng ringi, saate valida kaardi nelja kaardi hulgast, mis jagatakse teie ees lauale suunaga alla. Kui peksite diileri kaarti, näete, et teie võit kahekordistub. Seejärel võite proovida uuesti. Kui diiler võidab, kaotate oma võidud ja riskivoor saab otsa.

Nende portfelli laiendamine:

Arendaja sõnul jätkavad nad oma mänguportfelli laiendamist, keskendudes mängude uutele teemadele. Koos AI tõus, pakuvad nad mängu, mis põhineb trendikatel küberpunkide teemadel. Teistes arendaja uutes pealkirjades vaatavad nad teisi unikaalseid neid, nagu trollid ja Asgard.

Endorphina julgustab kõiki mängijaid proovima uusimat mänguautot, olenemata sellest, kas nad on fännid küberpunkt või uutesse kvaliteetsetesse online-mängudesse.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga