Endorphina kuulutab välja uue Buffalo 50 veebipõhise mänguautomaadi


Avatud väljad, pikad rohumaad ja elusloodus; see on kõik, mida näete endorphina uut Buffalo 50 mängides. Reisige selle uue mänguga uuel seiklusel, keset Põhja-Ameerikat kuldmaal. Pange tähele rullidel kõik looduslikud olendid, sealhulgas pühvlid, kotkad, hundid ja puurid. 5-rullis, 4-realises slotimängus on 50 võiduliini koos virnastatud wildidega ja täiendav keerutab vooru.

Buffalo 50 üksikasjad

Selles endorphina uues väljaandes on pühvel metsik. Ikoon asendab rullidel kõiki sümboleid, välja arvatud hajumine. See võib ilmuda ka virnana kõikidele rullidele. Mängides aitab pühvli ilmumisel luua võidukombinatsioone, kuna see asendab teisi ikoone.

Mängijad saavad ka teenida lisamängud leides kuldpühvli münt rullidel. See on hajumise ikoon, mis käivitab 5 lisamängu, kui mängus leitakse vähemalt kolm sümbolit. Hajumine võib ilmneda 2., 3. ja 4. rullil.

Buffalo 50 pakub ka spetsiaalset hasartmängu vooru. Kui teenite võidu, kasutage võimalust võidu kahekordistada kuni 10x! vali kaart neljast kaardist, mis jagatakse laual näoga allapoole. Kui võidate diileri kaardi, kahekordistatakse teie võit ja saate proovida uuesti. Kui edasimüüja võidab vooru, siis kaotate võidu ja õnnemäng on lõppenud.

Kontohalduse juht Gretta Kochkonyan kommenteeris uut versiooni öeldes: „Suur tasandik ja seal elavad loomad on olnud tõeline inspiratsioon nii meile kui ka paljudele teistele. Meie Buffalo 50 pesa on juba ette antud väheste operaatorite jaoks, mis on seni osutunud edukaks nii kasiinode kui ka mängijate jaoks. Ootame pärast seda uut versiooni veelgi positiivsemaid reaktsioone. “

Ühinemine teiste uute tiitlitega

Buffalo 50 liitub nüüd teiste tänavu Endorphina loodud uute mängudega. Veel juulis käivitas arendaja klassikalises stiilis väljalaske, milles osalesid seitsmekesi, südamed, klubid, ristikud ja labidad. Pealkirjaga Chance Machine 100, sellel uuel mängul on tohutult 100 palgaliini ja kvaliteediomadused, mis hoiavad mängijaid huvitavas.

Rohke unikaalse sisuga, Endorfiin tõestab jätkuvalt, miks nad on tipparendajad, iga kord, kui ilmub uus pealkiri.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga