Encore Bostoni sadam kuni 3000 töötajani


Alates 1. juulist vabastatakse Encore Bostoni sadamast veel 3000 töötajat. Kasiino on otsustanud vähendada töötajate arvu, kuna nad soovivad COVID-19 pandeemia ajal uuesti avada. Encore on osariigis kolmas kasiino, kus töötajad viiruse mõju tõttu hiljuti koondasid või rabasid.

Töötajate arvu vähendamine:

Esmaspäeval teatas Encore Bostoni sadama avalike suhete juht Eric Kraus, et umbes 700 töötajat on praegu personalis. Rohkem töötajaid naaseb ettevõttesse, kui nad alustavad koolitust pärast taasavamise kuupäeva kindlaksmääramist. Ettevõtte kasvades naaseb veelgi rohkem töötajaid. Ettevõtte juhid, kes jäävad ettevõttesse, hakkavad palka kärpima.

Need on lihtsalt pandeemia ja selle põhjustatud majandusliku kahju veel üks negatiivne mõju. Riigiametnikud ei ole veel paljastanud, kuidas ja millal kasiinod uuesti avada saavad, ehkki väidetavalt peaksid nad tagasi tööle minema Taasavamiskava 3. etapp asutas kuberner Charlie Baker.

Esmaspäeval avaldatud avalduses ütles: Encore ütles, et kui vara uuesti avatakse, tuuakse töötajad läbimõeldult ja mõõdukalt tagasi. Mõni töötaja, kes on seotud taaskäivitatavate mugavuste ja restoranidega, saab tööle naasta.

Ettevalmistused taasavamiseks:

Massachusettsi kasiinod tööle naastes peavad järgima rangeid reegleid sotsiaalne distantseerumine ja kanalisatsioon. Just eelmisel nädalal kuulutas hasartmängude komisjon välja miinimumstandardid, mida kasiinode taasavamisel tuleb järgida. See hõlmab pakutavate mänguautomaatide arvu piiramist. Pokkerit, crapsit ja rulett sel ajal ei pakuta. Igaüks, kes on mängupõrandal peavad kandma maske, sealhulgas külalised ja töötajad.

Kunagi Encore avatakse uuesti, nad pakuvad kasiinomänge. Nad liiguvad aeglaselt restoranide ja majutuskohtade uuesti avamiseks. Kuurordi hotell avab alguses vaid neli päeva ja pakub piiratud teenuseid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga