Emerald Bay kuurort ja kasiino paljastavad avamise eesmärgi


Filipiinidel ja PH Resorts Group Holdings Incorporated’i kohaliku konglomeraadi alluv ettevõte on Udenna Corporation teatanud, et tema tulemas olev Emerald Bay kuurort ja kasiino peaksid olema täielikult avatud enne 2022. aasta teist kvartalit.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt tegi Manila börsil noteeritud ettevõte deklaratsiooni pärast seda, kui ta oli saanud „eeltõendava heakskiidu” jätkuva aktsiapakkumise jaoks, mis toob tema hinnangul umbes 23,3 miljonit dollarit. Operaator väitis väidetavalt ka, et kavatseb kasutada osa selle hanke tuludest ehitustööde lõpetamise kuurordikasiinos tehtavate tööde lõpuleviimiseks, eeldades, et järgmise aasta lõpuks on võimalik korraldada nn pehme käivitamine.

Epideemia katkestamine:

PH Resorts Group Holdings Incorporated alustas tööd 600 miljoni dollariga Emerald Bay kuurort ja kasiino juulis 2017 kavatsusega avada Filipiinide rajatis selle aasta lõpuks. Allikas täpsustas siiski ka selle ehitust Paul Steelmankavandatud vara viibis hiljem koronaviiruse pandeemia tõttu, mis ajendas selle omanikku minna otsima täiendavaid väliste vahendite allikaid.

Muljetavaldav kavatsus:

Ehitatakse 13,5 aakri suurusele rannaäärsele maatükile Mactani kesksaarel on Emerald Bay kuurordi ja kasiino esimene etapp väidetavalt avatud avatud, kus osalevad mõned 270 hotellituba kasiino kõrval, mis pakub valikut 600 mänguautomaati ja 122 mängulauda, ​​mille kasutamiseks on lubatud seitsmeaastane ainuõigusleping. Allikas selgitas lisaks, et tulevane viietärniettevõte asub umbes 3,7 miili kaugusel Mactan-Cebu rahvusvaheline lennujaam ja hiljem lisage konverentsikeskuse kõrvale kuni 18 restorani ja 86 111 ruutjalga jaemüügipinda.

Suurepärane marker:

Dennis UyPH Resorts Group Holdings Incorporated’i esimees kirjeldas oma ettevõtte tulevase aktsiatehingu kinnitamist järgmiselt:veel üks verstapost teel Emerald Bay kuurordi ja kasiino valmimisele ”. Väidetavalt teatas täidesaatev juht, et lõpetatud pakkumine peaks olema operaatori avalik-õiguslik omand ületab praeguse 10% taseme ja lubageviia Filipiinid veelgi piirkondlikule ja rahvusvahelisele mängukaardile.

Väidetavalt lugesite Uy avaldust…

“Vaatamata jätkuvale koronaviiruse pandeemiale oleme kindlad, et Filipiinide turismi- ja mängutööstus on taastumise teel kui Emerald Bay kuurort ja kasiino avatakse. “


Manilamactanpaul Steelmanudenna Corporation Mactan-Cebu rahvusvaheline lennujaam Dennis Uyph Resorts Group osalusedLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga