Elk Studios kuulutab välja uue Knockout Diamonds online-slotimängu


Pange end poksiringi sisenemiseks Elk Studios uue võrgumängu mänguga Knockout Diamonds. Uus väljaanne pakub klassikalist mängukogemust, kus on palju viise, kuidas võite võita! Kas saate läbi vooru ja võita lõpliku väljamakse? Nautige seda uut mängu juba täna, 8th ELK Classic seerias. Pealkiri sisaldab palju funktsioone, sealhulgas Knockout Spins, Multiplier Wilds ja Ringside Rumble.

Mängu omadused

Sisse Knockout Diamonds, meelelahutuseks on palju funktsioone. Üks võimalus on Knockout Spinnid. Löö võiduliinil kolm Knockout Diamonds’i ja teenid kolm täiendavat keerutust. Iga kord, kui teenite võiduliinil võidu või Knockout Diamonds sümboli, lähtestatakse keerutuste loendur! Kui kogute Knockout Diamonds’it, suurendavad need teie võitu rohkemate võitude saamiseks. Teeni 10 ja võida siis panus 2500x!

Uuendusliku pealkirja teine ​​omadus on Ringside müristamine. Kui leiate 1-lt identsed sümbolikomplektidst ja 2nd rull, siis käivitate Ringside Rumble. Seejärel lukustuvad kaks rulli kokku ja kolm korda toimub kolm hingamist.

Veebipõhises mängumängus võib leida ka kordajaid. Wild- ja multiplikaator-wild-sümbolid asendavad mängus kõik sümbolid, välja arvatud boonuseikoon. See aitab pakkuda mängus suuremaid võite!

Ühinemine teiste uute tiitlitega

Uus Knockout Diamonds pesa liitub nüüd Elk Studios teiste uute tiitlitega. Aastal 2020 andis stuudio välja 99 võiduliiniga vampiiriteemalise pesa Blood Lust! See pesa pakub palju funktsioone, sealhulgas boonusringi, respinaate ja suurendatud virnaid.

Stuudio käivitas ka a uus mäng pealkirjaga Micro Knights. See mäng erineb vampiiripealkirjast palju ja sisaldab ainulaadset lugu, mis hõlmab kuningriiki, mis on kolme rüütli kaitse all. Veebikasiino mängude nautimisel vaadake kõiki neid uusi Elk Studiosi mänge!


põdra studiosonline pesa gameknockout diamondsringside rumblesknockout keerutab