Ehitusfirma palgati Galaxy Macau 4. etapi jaoks


Osana Macau jätkuvast laienemisest teatas Galaxy Entertainment Group Ltd (27: Hongkong) (GEG) oma Galaxy Macau 4. etapi projektist, mille maksumus on 13,01 miljardit dollarit (1,63 miljardit USA dollarit).

Aasia kasiinooperaator on võtnud arendustööks “ehitus- ja seonduvaid teenuseid” tööle Hongkongi peakontoriga China State Construction International Holdings Ltd tütarettevõtte China Construction. Ehitamine peaks kavandatavalt kestma veidi alla kolme aasta alguskuupäevast, mis ajakirja Inside Asia Gaming andmetel toimub seitse päeva pärast arhitekti juhendi saamist.

Kontrati üksikasjad:

Kavatsuskirja täpsemad üksikasjad hõlmavad MOP245m võlakirja GEG-i ees, et tagada Hiina Ehituse asjakohaste lepinguliste teenuste nõuetekohane täitmine, samas kui operaator maksab ehitusettevõttele vastavalt igakuised hindamised teostavad väliskonsultandid.

Väidetavalt rahastavad kogu projekti Hang Seng Indeksi koostisosad [GEG] sisemised ressursid.

Allika sõnul väitis GEG koos omaenda Galaxy Cotai Projekti tütarettevõttega, et 4. etapi ehitamise alustamine oli “grupi parimates huvides”, nii et arengueesmärgid püsiksid ja ettevõtte eesmärkidel paraneks konkurentsivõimeline positsioneerimine Macau mängu- ja külalislahkusturul.

Eeldatavad viivitused:

Eelmise aasta lõpus teatas ettevõte, et tugeva bilansi tõttu ei takista COVID-19 pandeemia suur mõju selle laienemisplaane Macaus ja Jaapanis ning et see „võimaldab meil jätkata investeerimist olemasolevatesse kuurortidesse ja nende täiendamist ja jätkake [Galaxy Macau] 3. ja 4. etapp. ” Lisades selle ajagraafikud võivad mõjutada, Kuid.

Seda silmas pidades kavatsetakse GEG käivitada Galaxy Macau 3. etapp 2021. aasta keskel pärast seda, kui eelmise aasta alguses oli vaja lükata tagasi algne 2020. aasta lõpu tähtaeg.

Lisaks suurenenud mängupõrandate pindala, 3. etapp hõlmab 1500 hotellituba koos 16 000-kohalise Galaxy rahvusvahelise konverentsikeskusega ja 40 000 ruutmeetrit MICE-ruumi (koosolekud, soodustused, kokkutulekud ja näitused), vastavalt käesolevale aruandele.

Parimad huvid:

GEG ütles…

“Grupp on jätkanud Macau praeguse jalajälje arendamist ja laiendamist plaanide pidev ülevaatamine ja täiustamine maailmatasemel optimaalse arengu tagamiseks. Cotai 4. etapp on olnud üks peamisi arendusprojekte, mida GEG jätkab.

“Arengueesmärkide säilitamiseks ja konkurentsipositsiooni parandamiseks on vastavate ehitustööde alustamine Grupi huvides.”

Aasia uudisteagentuuri teatel on Hiina riiklik ehitustööde ettevõtja olnud seotud muude arenduste kõrval ka Cotai Stripi kuurordi eelmiste etappide, aga ka Wynni palee, Macau torni ja City of Dreams arendamisega.