EGT Interactive lansseerib uue Mythical Treasure slotimängu


EGT Interactive’i uues võrguautomaadis Mythical Treasure ootab ees uus fantaasiamaailm. Sukelduge eepilisse seiklusesse, kus on võimalus võita selle uue väljaande rullidel suuri auhindu. Müütilise aarde otsimisel on peategelane ületamatu sõdalane. Liituge tema jõupingutustega ja leidke oma püüdlustes põnevaid omadusi.

Müütilise aarde eripära

Seda uut online-slotimängu mängides puutute kokku eripära ja sümbolitega. Wild-sümbol asendab teisi rullide ikoone, välja arvatud hajumine. See võib ilmuda ainult kahelnd, 3rd, 4th ja 5th rullid. The hajumist esindab kuningriik ja võib tekitada täiendavaid keerutusi, kui kolm sümbolit ilmuvad 1-lest, 2nd ja 3rd rullid.

Teeni seitse lisapööret sümboliga. Seitse lisapööret saab vallandada ka mistahes mängu ajal, kui hajumise sümboleid ei ilmu. Lisakeerutuste ajal kasutatakse eraldi rullide komplekti.

Arendaja sõnul on selle mängu veel üks huvitav aspekt Jackpotikaardid. See on neljaastmeline müstiline jackpot, mis põhineb kaardikostüümil. Esimene tase on klubi, teine ​​on teemant, kolmas on süda ja neljas on labidas. Mis tahes jackpoti taset saab võita juhuslikult käivitatava Jackpot Cardsi salapärase boonusvooru ajal.

Selle erivooru ajal valige kaardid rühmast 12 kaarti. Kui leiate kolm sobivat ülikonda, võidate selle vastav jackpot.

Uued mängud 2020. aastal

Müütiline aare liitub teiste uute, 2020. aastal välja antud EGT Interactive mänguautomaatide mängudega. Veel aprillis teatas ettevõte haldjateemalise pesa tiitli Rainbow Luck käivitamisest. Koos Vikerkaareõnne, saavad mängijad rullikutega liituda pidude ja haldjatega, saades võimaluse käivitada erifunktsioone.

See mäng sisaldab a Boost Win Zone mille leiate lehelt 2nd, 3rd ja 4th rullid. Tsoon suurendab mängukogemust ja muudab rullide keerutamise veelgi lõbusamaks!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga