EGT digitaalne liit Playson Limitedile


Malta online-kasiinomängude arendaja Playson Limited teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on hakata kogu oma tooteportfelli tarnima äsja turule tulnud iGamingi platvormide tarnijale EGT Digital.

Sliema peakontor kasutas teisipäeval ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et värske korraldus võimaldab EGT-l kasutada oma täielikku mobiilisõbralike mängude kataloogi, sealhulgas Clover Riches, Solar Temple ja Viking Fortune: Hold and Win uuendused ning ajatu Puuviljad ja funky Fruits onlain-videopiltide read.

Täiustatud suhtlus:

Playson Limited selgitas, et liit lubab tärkava platvormi pakkujal ka oma täielikku valikut integratsioonivabade veebikasiinode kaasamisvahenditest, näiteks Mängufilm, Turniirid ja Tasuta keerutused iGaming-firmasid abistavad uuendused tõsta nende mängijate hoidmise määra.

Kindlaksmääratud suund:

Blanka HomorPlayson Limited müügidirektor kasutas selle avaldamiseks pressiteadet EGT Digital „Tal on suured ambitsioonid” saada silmapaistvaks iGamingi platvormi pakkujaks paljude Euroopa jurisdiktsioonide operaatoritele, sealhulgas Saksamaa, Itaalia, Rumeenia ja Serbia suurendades samal ajal oma kohalolekut kasvav Ladina-Ameerika turg.

Loe Homori avaldust …

„EGT Digitali uus platvorm on põnev projekt, mis pakub paljulubavaid ärivõimalusi ja meil on hea meel olla sellest osa. Meie portfelli ulatuse laiendamine on endiselt meie päevakorras nii 2020. aastaks kui ka pärast seda ootame oma kohalolekut mitmel turul koos EGT Digitaliga. ”

Tuntud partner:

Omalt poolt ja Aleksander Botov, EGT Digitali tegevjuht, teatas, et Playson Limited on kiiresti saamas üheks selle valdkonna ettevõtjaks kõige dünaamilisemad mängude arendajadJa et tema firma on nüüdelevilAllkirjastada uus integratsiooniliit.

Botovi avaldus loetud …

„Playson Limited muljetavaldav tootevalik on meie armee fantastiline lisand ja see tehing tähistab kahtlemata alustada pikka ja produktiivset ärisuhet. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga