Edasine Hoiana investeering Suncity Group Holdings Limitedisse


Teadaolevalt on Kesk-Vietnamis ja veel kahe ehitatava Hoiana integreeritud kasiinokeskuse taga asuvas ettevõttes antud hiiglaslikule projektile laen umbes 60 miljoni dollari väärtuses.

Inside Asian Gaming ja GGRAsia eraldi teadete kohaselt korraldas eelseisva 4 miljardi dollari suurune arendus, mis asub Da Nangi sadamalinnast umbes 21 miili lõuna pool, eksklusiivse eelvaateürituse möödunud kuu lõpus ja kavatseb hakata millalgi külalisi vastu võtma selle esimesse etappi. järgmise aasta esimeses kvartalis.

Peo üksikasjad:

Inside Asian Gaming teatas sellest umbes 30 miljonit dollarit sellest laenust peab oma vahendusel panustama Aasia kiirtranspordi operaator Suncity Group Holdings Limited Star Admiral Limited tütarettevõte, ülejäänud 50% peaks tulema sõltumatult investeerimisettevõttelt Alpha Era Investment Limited. Allikas täpsustas, et need üksused kontrollivad ühiselt Hongkongi registreeritud ettevõtjaid Kullatootmise Enterprises Limited, mis ise omab 66,6% -list osalust Hoiana projekti tegelikult ehitavas üksuses, Hoi Lõuna Arengu Piiratud.

Ülim sponsorlus:

Hongkongi börsil noteeritud Suncity Group Holdings Limited kasutas väidetavalt esmaspäeval esitatud ametlikku avaldust, et deklareerida, et tema osa laenust tuleb rahastada selle esimehe kontrollitava rahastu kaudu, Alvin Chauja seda kasutab Hoi An South Development Limited ‘oma tulevase ettevõtluse arendamiseks ja arenguvajaduste rahuldamiseks”.

Teadaolevalt loe taotlus Suncity Group Holdingsist Piiratud …

„Pidades silmas kasvavat nõudlust turismiga seotud ettevõtete järele Kagu-Aasias, juhatusel on projekti positiivsed tulevikuväljavaated ja eeldatakse, et grupp saab Gold Yield Enterprises Limited ja projekti edaspidisest õnnestumisest kasu. “

Pidev pühendumus:

Omalt poolt ja GGRAsia teatasid sellest kohalikust üksusest VinaCapital Corporate Finance Limited kontrollib allesjäänud 33,3% -list osalust Hoi An South Development Limitedis, samal ajal kui Suncity Group peab tasuma 14% kvartaalne intress selle eelseisva 30 miljoni dollarise ettemaksega. See allikas teatas, et hiidhiiglane on varem Vietnami arengut edendanud umbes 99 miljonit dollarit ja pikendas hiljuti mõne kasutatud intressivaba vahetusvõlakirja ja võlakirja tähtaega kuni kahe aasta võrra augusti tehingu rahastamiseks mis nägi, et ta omandab oma 33,3% -lise osaluse Hoi An South Development Limitedis.


hong kongjunketda nanghoianaintegrated kasiino resortstar admiral limitedsuncity grupi osalused limitedalvin chaualpha ajastu investeering piiratudgold tootlus ettevõtted limitedhoi lõuna arengu piiratudvinakapitali kapitali korporatiivfinantseerimine piiratudLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga