Edasimüüjakool Live’ile! Pittsburghi kasiino avatakse 17. augustil


Westmorelandi ostukeskuse endises Bon-Ton’is asuvas ruumis The Live! Pittsburghi kasiinot ehitatakse praegu. Kuna kasiino saab viljelemisele lähemale, on vaja lauamängude edasimüüjaid. Westmorelandi maakonna kogukonna kolledž kavatseb 17. augustil asuda kaubanduskeskuses elava edasimüüjakooli juurde, et valmistada edasimüüjaid tööle uude kasiinohoonesse.

Kooli andmed:

Kui kool mõne päeva pärast avaneb, Õppima võetakse 120 õpilast. Sellest arvust 60–70 palgatakse otseülekande jaoks! Pittsburghi kasiino. Kasiino kuulub ja seda haldab Cordish firmad Marylandist. Eeldatavasti maksab kasiino pärast valmimist maksumust 150 miljonit dollarit ehitamiseks. Selles majutusasutuses on 750 slotimängu ja 30 lauamängu.

Edasimüüjakool on praegu seadistamise protsessis. Seal on lauad, mida saab muuta blackjackiks, pokkeriks ja muudeks mängudeks, et õpetada õpilastele töötama erinevatel diileri ametikohtadel. Koronaviiruse eest kaitsmiseks on tabelitesse lisatud pleksiklaasi. Laastude desinfitseerimiseks on lisatud ka laastupesurit.

Õpilased osalevad viis nädalat tundides, kus õpitakse blackjacki ja muude mängudega hakkama saama. Sisse blackjack, õpivad õpilased, kuidas loendada žetoone, jagada kaarte ja hallata raha. Samuti õpivad nad end positsioneerima, et nad saaksid mängude ajal lauda vaadata.

Õpilastel on võimalik jälgida kolme õppimise rada; craps, rulettja karnevalimängu koolitus. Iga rada nõuab täiendavat nädalat koolitust.

Juba palkamine:

Kuna uus kasiino soovib koolitada uusi vahendajaid mängukohtade täitmiseks, palkatakse neid ka muudes valdkondades. Juulis teatas kasiino, et soovib täita üle 500 töökoha. Taotlusi võetakse vastu juhataja ja juhendaja positsioonid.

Kõik huvilised saavad avalduse täita veebiaadressil WorkatLive.com. Saidi ajakohastatakse jätkuvalt uute positsioonidega, kui need kättesaadavaks saavad.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga