DraftKings Incorporated nõustub Philadelphia Eaglesi liiduga


Rahvusliku jalgpalliliiga (NFL) Philadelphia Eaglesi frantsiis teatas teatavaks tehingu allkirjastamisest, mille kohaselt peab silmapaistev veebipõhine spordiennustuse operaator DraftKings Incorporated olema tema ametlik spordiennustus- ja fantaasiaspordipartner.

Philadelphia peakontori meeskond kasutas neljapäeva ametlikku pressiteadet, öeldes, et see mitmeaastane kokkulepe on andnud DraftKings Incorporated’ile ainuõiguslikud nimetamisõigused oma 69 700-kohalises Lincoln Financial Fieldi kodus avades premium-klassi The DraftKings Field Club salongi. Ameerika jalgpalliorganisatsioon teatas, et see ainult pileteid maksev ettevõte pakub spordiennustuse korraldajatele „tõelist VIP-kogemust ja eksklusiivset juurdepääsu mängupäevadele“, mis hõlmab mitmesuguseid külalislahkuse korraldamise võimalusi privaatses klubiruumis.

Silmapaistev kohalolek:

Catherine Carlson, Tulude ja strateegia Euroopa Komisjoni asepresident Philadelphia Eagles, kasutas pressiteadet, et öelda, et leping on ka anda Incorporated DraftKings võime oma kaubamärki esile tõsta kogu Pennsylvania meeskonnasotsiaalmeedia kanalid ja digitaalsed varadSealhulgas nende tavasid ja mänge edastavad isikud. Ta paljastas, et see hõlmab lisaks staadionisiseseid tähiseid koostugev kaubamärgikoht Eaglesiga seotud saadetesNagu näiteks iga-aastased NFLi eelnõupartei.

Loe Carlsoni avaldust …

„Meie partnerlus DraftKings Incorporatediga esitleb palju uusi ja põnevaid võimalusi, mis aitavad fännikogemust juhtida Lincolni finantsvaldkond järgmisele tasandile. DraftKings Incorporated on end spordi- ja meelelahutusruumis tõusnud liidrina, kellel on juba tugev kohalolek Philadelphias. Ootame edukat tulevikku koos DraftKings Incorporated ja demonstreerides meie jagatud visiooni väärtust lõbusatel ja fännidele huvitavatel viisidel. ”

Eksklusiivne meelelahutus:

EzK Kucharz, DraftKings Incorporated ärijuht, kuulutas, et uus suhe on lisaks sellele, et tema ettevõte integreerib vabamängu Eagles Stat Showdown oma iOS-i ja Android-toega DraftKings spordiennustuse rakendusse, et anda kohalikele võrguratta jalgpallifännidelevõimalus võita nädala auhindu kogu NFLi hooajal. ”

Lugege Kucharzi avaldust …

“Philadelphias elavad kõige kirglikumad jalgpallifännid ja me ei saaks olla rohkem põnevil, kui ühendame jõud Philadelphia Eaglesiga. Olgu need fännid kodus, DraftKingsi mobiilirakenduses või Lincolni finantsväljal, ootame Philadelphia Eaglesi fännide ja DraftKings Incorporated klientide tutvustamist nii meie kõikehõlmav kogemus. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga