Draakoneid on palju – uues Sic Bo Dragons uuenduses


Kaks nädalat pärast videolõigu Reel Hero esilinastumist on Malta online-kasiinomängude arendaja Wazdan naasnud, et teatada oma uue Sic Bo Dragons-i innovatsiooni käivitamisest.

Firma, mille peakorter asub Birkirkara äärelinnas Valletta, kasutas firma ametlikku kolmapäevast pressiteadet, et kirjeldada oma viimast veebikasiino väljaannet kui Hiinas populaarse uue iidse sic-bo täringumängu uut versiooni, millel on tavalise kolme asemel neli virtuaalset täringut. selleks, et pakkuda karistajatele “kuus korda rohkem võimalusi võita”.

Tulusad võimalused:

Wazdan täpsustas seda Sic Bo draakonid on nüüd saadaval partnersaitide kaudu, kellel on 2006. aastal regulaatorite litsents Curacao ning see sisaldab ka mitut panustamisvalikut, mis võimaldavad mängijatel kihlvedu kindla numbri, numbrite summa või numbrikombinatsiooni korral auhindadele, mille väärtus on kuni 1240 korda suurem kui käivituspanus.

Loominguline kohandamine:

Arendaja väitis, et Sic Bo Dragons on “täiuslik tiitel mängijatele, kes otsivad uusi veebikogemusi” ning lisaks pakub iGamingi fännidele mitmesuguseid isikupärastamise võimalusi sealhulgas üks, mis võimaldab neil seda teha valige nende tabeli konkreetne värv. Ta selgitas, et konkurendid võivad lisaks valida kolmik mängukiirust sealhulgas ülikiire režiim, mida sümboliseerib gepardi ikoon ja mis kuulevad taustmuusikat, kontekstipõhiseid hääli või üldse mitte ühtegi heli.

Produktiivne võimalus:

Wazdan kuulutas, et mobiilisõbralik tiitel tehakse kättesaadavaks mitmes keeles sealhulgas inglise, itaalia, prantsuse, hispaania, hiina ja vene keeles koos sõnaga „idamaine inspireeritud graafikaSeatud mängijate tähelepanu köitma. Lisaks hääldatakse, et iga mäng algab väänlevate kuldsete draakonitega, samas kui edukad panustajad võivad otsustada, et võidavad auhinna spetsiaalne õnnemäng nende lootust kahekordistada.

Arendaja rõõm:

Andrzej Hyla Wazdanist kasutas pressiteadet, kuulutades, et tema firma uus Sic Bo Dragonson kordumatu täringumäng‘Ja on kindlasti populaarne tänu oma eripäradele, mis pakuvad mängijatele’rohkem võimalusi võitmiseks.

Loe Hyla avaldust…

See on lõbus valik mängijatele, kes soovivad proovida teist tüüpi mängu ja Wazdan on uhke pakutavate isikupärastamisvõimaluste üle. See on olnud meie meeskonna jaoks hõivatud aasta ja oleme pühendunud uute mängude regulaarsele väljaandmisele, tagamaks, et mängijad ja operaatorid näevad ja kogevad jätkuvalt kõike, mida meil pakkuda on. Vaadake seda ruumi, et saaksite varsti rohkem teadaandeid. ”


igamingvideo slotchinacuracaowazdanandrzej hylareel herosic bo dragonidLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga