Donaco International Limitedile eelseisvat müüki pole


Aasia kasiinooperaator Donaco International Limited teatas, et hoolimata hiljutisest koroonaviirusega seotud majanduslangusest ei kavatse ta oma hasartmängusõbralikku Aristo International Hoteli kohta müüa.

Sydney börsil noteeritud ettevõte on alates 2014. aastast vastutanud Vietnami põhjaosas asuva 428-toalise vara eest, et pakkuda kohalikele hasartmängude harrastajatele võimalust nautida valikut kuni 300 mänguautomaati ja umbes 40 mängulauda. Vietnami piirist Hiinaga vähem kui kolme miili kaugusel asuv koht oli koroonaviiruse pandeemia tõttu aprillis 22-päevaseks perioodiks täielikult suletud ja on sellest ajast alates ainult osaliselt uuesti avatud rangete uute sotsiaalsete distantseerimiste ja rahvatervise alusel. protokollid.

Rahaline finants:

Donaco International Limited kasutas ametlikku 26. veebruari avaldust (pdf) selgitamaks, et selle olukorra edasise languse tõttu langesid kuue kuu kuni detsembri lõpptulemused kokku 84,6% aastases võrdluses 4,8 miljonit dollarit kuna sellega seotud kasum enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni langes umbes 98,5% võrra umbes 153 370 dollarit.

Rohkesti positiivseid külgi:

Vaatamata sellele madalseisule ja operaator täpsustas, et tema tegevuskulud kuue kuu jooksul olid tegelikult paranenud aastaga 83%, umbes 3,1 miljonit dollarit kuna ettevõtte kulud kasvasid umbes 2% võrra 1,5 miljonit dollarit. Lisaks väitis ta, et see oli toimunud pärastennetav kulude kontrolli strateegia“mis võimaldas tal vähendada võlgnevust Mega International Commercial Bank Company Limitediga umbes 56% võrra 5,9 miljoni dollarini, suurendades samal ajal ligikaudu 11 miljonit dollarit, et säilitada”jõuline sularaha pangas ja hoiusepositsioonumbes 9,7 miljonit dollarit.

Entusiastlik suhtumine:

Kogu selle positiivsuse ja tegevdirektorina Donaco International Limited, Lee Vika Huy, kuulutas, et tema firma onnüüd valmis edasi liikuma, kui koroonaviiruse olukord paraneb“ja säilitab optimistlikud pikaajalised väljavaated surmava pandeemia vastu vaktsineeritavate inimeste suureneva levimuse tõttu. Aristo International Hoteli kohta teatas ülemus, et on “ei kaalu müümist“vaatamata sellele, et rangema piirikontrolli algatamise tõttu on ta hiljuti kaotanud suure osa oma traditsioonilisest Hiina klientuurist.

Loe Lee avaldust …

“Meie jaoks on see hotell Aristo International suure potentsiaaliga kasiino ja oleme kindlad, et kui piirid uuesti avanevad, olukord stabiliseerub. Me ei kaalu Aristo International hotelli praeguses etapis müümist ja kaaluksime kasiino müüki ainult siis, kui see annaks aktsionäridele kõrgema väärtuse.

Konstruktiivne vaste:

Lisaks vastutab Donaco International Limited Kambodža lääneosas asuva Star Vegase kuurordi ja klubi eest koos ettevõtte finantsjuhiga, Gordon Lo, kes väidetavalt ütles G3Newswire’ile, et selles kohas oli positiivne tulu enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni kuue kuu jooksul umbes 2,2 miljonit dollarit vaatamatategutsevad piiratud ulatuses.“Allikas ütles ka, et seda võrreldakse umbes 537 000 dollarit kriipsutas üles Aristo International Hotel, mis oli ajendanud laialdaselt spekuleerima müügi võimalikkuse üle.