Detsembri rõõm New Jersey spordiennustusturule


Väidetavalt oli New Jersey veebipõhiste ja maismaiste spordiennustusteenuste suurel valikul detsembris viies järjestikune rekordiline kuu pärast seda, kui kogunes 66,4 miljoni dollari suurune kogutulu viisakalt kombineeritud käepidemega 996,3 miljonit dollarit.

G3Newswire’i aruande kohaselt näitas uusim tulu aastases võrdluses üle 125,6% kasvu ja oli umbes 31% suurem kui novembris registreeritud 50,6 miljonit dollarit. Tsiteerides New Jersey mängude jõustamise osakonna ja allika avaldatud ametlikku teavet, täpsustas ka see, et detsembri spordiennustuse käive paranes 78,6% võrreldes 2019. aasta sama 31-päevase perioodiga, olles samal ajal umbes 7% suurem kui kogu 931 miljonit dollarit novembrist.

Avalik rahakott:

Eelmise kuu edu viis väidetavalt üksteist litsentseeritud spordiennustusoperatsiooni “Aiariigis” kombineeritud üleandmine 8,3 miljonit dollarit riiklikes maksudes, et viia nende iga-aastane lõpparvestus kokku 65,1 miljonit dollarit. Kogu 2020. aasta ja selle allikas selgitas lisaks, et kombineeritud spordiennustused toimivad aastal New Jersey ületatud 6 miljardit dollarit esimest korda koos 5,5 miljardit dollarit sellest tuleb veebist, et toota umbes 398,5 miljonit dollarit operaatorite kogutuludes.

Online-optimism:

Eric Ramsey online-uudiste domeenilt PlayNJ.com väidetavalt ütles G3Newswire seda veebipõhised panused olid moodustanud umbes 93,3% New Jersey detsembri spordiennustuse koguarvust FanDuel Groupi ja PointsBet USA teenuse abil 29 miljonit dollarit kogutuludes. Ta väitis väidetavalt ka seda, et idaosariigis tekitasid maapealsed jaemüügispordiraamatud umbes 67 miljonit dollarit eelmise kuu panustes, mis tegelikult langesid aastaga 11,7%, viies selle sektori viimase aastase tulu 38,6 miljonit dollarit.

Ramsey kuulutas väidetavalt…

“Isegi kui pandeemiajärgne elu normaliseerub, veebipõhised spordiennustused ei loobu tõenäoliselt sellest aastast saadavast kasumist. Tööstuse hõbedane vooder oli see, et see aasta oli veebioperaatoritel võimalus keskenduda suuresti oma toodetele ja luua oma kliendibaas, kasutades tehnoloogiliste täiustuste ja agressiivsete reklaamide kombinatsiooni. See on turu küpsenud palju kiiremini, kui prognoositi. ”

iGaming täiustab:

Lisaks teatas G3Newswire, et New Jersey litsentsitud veebikasiinode ja pokkeritubade portfelli detsembrikuu kogutulud kasvasid aastaga 101,6%, tipus 99,5 miljonit dollarit ja viige aasta lõpparv kokku 101% võrra 970,3 miljonit dollarit. Selle tagajärjel andsid need teenused väidetavalt üle kombineeritud teenuse 145,7 miljonit dollarit riigimaksudes eelmisel aastal, sealhulgas kõigi aegade kõrgeim 14,9 miljonit dollarit ainuüksi eelmisel kuul.

Teatavasti luges Ramsey avaldust…

Hirmutav on mõelda, kus oleks New Jersey mängutööstus ilma online-kasiinomängudeta. Iga võrgumängudest saadud tulu ja maksudollar osutus hädasti vajalikuks. “

Eelseisev rahutus:

Kohalik ringhäälinguorganisatsioon WPIX-TV viitas aga Associated Pressi uudisteteenistuse raportile, milles täpsustati New Jersey spordiennustuse tõus võib olla ohus niipea kui sel aastal plaanipärase kolimise tõttu naaberriigist New York seadustada mobiilse spordi kihlvedu. Selline otsus kahjustaks väidetavalt „Aiariigi” spordiraamatuid, sest tööstuse eksperdid prognooside kohaselt kuni 20% osariigi praegusest spordiennustusest genereerivad New Yorgi elanikud, kes ületavad panuse tegemiseks piiri.