Detsembri kõigi aegade kõrgeim näitaja Indiana jaoks


Indiana ja embrüonaalne veebipõhine ja maapealne spordiennustus pakkus teadaolevalt detsembris kokku rekordiliselt 313 miljonit dollarit, et teenida umbes 2,3 miljonit dollarit kollektiivset maksutulu.

Inside Indiana Businessi teisipäevase aruande kohaselt, milles viidatakse Indiana Gaming Commissioni ametlikele andmetele, näitas eelmise kuu käepidemete arv 24,7%, võrreldes novembris kehtestatud eelmise kõigi aegade kõrgeima 251 miljoni dollariga ja tähendab, et sektor on nüüdseks pärast selle legaliseerimist 2019. aasta septembris töötles umbes 2,2 miljardit dollarit panuseid. Väidetavalt näitasid andmed ka seda, et Hoosieri osariik sai eelmisel aastal maksudeks 13,2 miljonit dollarit, kuigi kohalikus spordikalendris toimusid märkimisväärsed häired. koroonaviiruse pandeemia käes.

Edukas hooaeg:

Indiana võimaldab spordiennustuse harrastajatel panustada mitmesuguste professionaalsete ja kollegiaalsete spordialade vahel Jessica Welman PlayIndiana.com-i veebiuudiste domeenist teatas Indiana Businessile väidetavalt, et “sel sügisel läks palju spordiraamatute jaoks ja see oli detsembris täielikult välja pandud. “

Väidetavalt kuulutas Welman…

“Indianapolise Colts, Notre Dame ja Indiana jalgpall kõik jätkasid märkimisväärseid panuseid. Siis terve kuu kolledžikorvpalli, mis on Indiana osariigis olulisem kui peaaegu kusagil mujal, ja Rahvusliku Korvpalliliidu (NBA) hooaja algus lisas aastalõpu hoo. ”

Suurepärane kiitus:

Omalt poolt ja Max Bichsel Gambling.com iGamingi ressursist kirjeldas 2020. aastat väidetavalt kui “fenomenaalne spordiennustuse aasta Indianas“kui Kesk-Lääne osariigi tööstus”jätkas kuude lõikes omaenda rekordite purustamist“. Lisaks väitis ta väidetavalt, et mobiil oli olnudturu edukuse lahutamatu osa“eelmisel aastal ja on määratud suurendama oma turuosa, et tõenäoliselt jõuaks sellele sõidukina”üle 90% kõigist tehtud panustest. “

Suurem õigusloome:

Selle kasvava tööstuse tuleviku kindlustamiseks võttis Indiana osariigi senaator Jon Ford teadaolevalt eelmisel nädalal vastu seaduse, mis lubaks tema osariigil koguda 14 kasiinot ja kasiinot pakkuda online-kasiino hasartmänge, sealhulgas pokkerit. Vabariiklane Terre Haute väitis üksikasjalikult, et tema Indiana osariigi senati eelnõu 267 ettepanek võiks sisse tuua igal aastal kuni 80 miljonit dollarit täiendavaid maksutulu ja kohustaks kohti hankima eraldi iGamingi litsentsi.

Veenev võrdlus:

Dustin Gouker lehelt PlayIndiana.com teatas Inside Indiana Businessile, et Indiana praegu genereeritakse spordiennustuse käepide kääbuks sularaha, mille umbes 6,7 miljoni elaniku osariik saaks sisse tuua kas peaks otsustama legaliseerida online-kasiinomängud ja pokkeri.

Väidetavalt kuulutas Gouker välja…

“Iga kuu panustatakse rohkem ja võit on paremini prognoositav, kuude lõikes on palju vähem kõikumisi. Indiana osariigi jaoks selline usaldusväärne tuluallikas on vaieldamatult atraktiivne. ”