Detroiti kasiinod avatakse peagi 15% mahutavusega


Detroiti kolmel kasiinol lubatakse nüüd vähemalt osaliselt uuesti avada, pärast seda, kui Michigani kuberner Gretchen Whitmer tegi mõned muudatused riigi nõuetes seoses Covid-19-ga. Kasiinod saavad uuesti avada mahuga 15% ja järgida suurel hulgal rangeid tervishoiu ja tööohutuse juhiseid.

Üle kolme kuu sulgemine:

Kasiinod avatakse uuesti kolme kuu jooksul pärast sulgemist seoses koroonaviiruse pandeemia. Michigan on olnud üks enim kannatanud osariike ja surmava viiruse leviku aeglustamiseks on kulunud rohkem aega.

MGM Grand, MotorCity kasiino hotell ja Greektown kasiino hotell ootavad nüüd ametlikku taasavamise kuupäeva ja saavad hakata keskenduma kinnisvara tööle ettevalmistamiseks. Kliendid ja töötajad on kohustatud kandma näomaski. Ainus mask eemaldamine on söömise või joomise ajal. Suitsetamine on keelatud sees Detroiti kasiinod.

Kõik, kes sisenevad kolme kasiinosse, läbivad a tervisekontroll. See hõlmab temperatuuri kontrollimist. Kasiinod peavad töötajatele ja klientidele pakkuma kätepuhastusvahendeid ja desinfitseerimislappe. Suure puudutusega esemeid tuleb puhastada järjepidevalt, sealhulgas mänguautomaate. Mänguautomaadid tuleb paigutada kuue jala kaugusel või omage mängijate eraldatuse tagamiseks barjääri, näiteks pleksiklaasi.

Oma korralduses ütles kuberner Whitmer: “Kasiinod on tegutsenud ohutult enamikus riigis ja Michiganis hõimupiirkondades ning nad peaksid saama seda teha ka Detroidi piirkonnas.”

MotorCity plaanid:

MotorCity kasiino tal on konkreetsed plaanid, mida nad järgivad koos riigi direktiividega. Selle presidendi Bruce Dalli sõnul saab sellest kasiino kõigi teiste mängude sulgemine. Nad saavad ka eemaldage istmed alates lauamängudest kuni ühe laua taga olevate mängijate vähendamiseni. Puhastamine ja desinfitseerimine toimub regulaarselt.

Dall väitis veel, et otsus võimaldab ettevõttel paljusid töötajaid tagasi tuua ja pakkuda nii kriitilisi töökohti kui ka kasu tervisele. Nad ootavad tagasi külaliste ja töötajate turvalist vastuvõtmist.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga