Detroit Red Wings lepib kokku spordiennustuse partnerluses


Austraalia veebipõhine kihlveokontor PointsBet Holdings Proprietary Limited teatas lepingu allkirjastamisest, et olla ametlik mängupartner Detroit Red Wingsi riikliku hokiliiga (NHL) frantsiisi jaoks.

Melbourne’i peakontoriga operaator teatas teisipäeval ametlikust pressiteatest, et mitmeaastane kokkulepe on „kavandatud fännide kaasamise ja mängupäevade põnevuse suurendamiseks” ning see hõlmab Michigani meeskonna 19 500-kohalist spordi- ja sotsiaal Detroiti piirkonda. Väike Caesars Arena kodu muudetakse uue väljanägemisega spordibaariks PointsBet.

Rikkalikud eelised:

PointsBet Holdings Proprietary Limited teatas, et liit tindis selle PointsBet USA tütarettevõte hakkab selle aasta lõpus elama PointsBeti spordibaar hakata pakkuma üheteistkümne korra fänne Stanley karikas meistridtäisteenindusega toidu- ja joogimenüü, kõrglahutusega telerid, live-kihlvedude koefitsiendid, erikülalised, ainulaadsed programmid, VIP-juurdepääs ja lõbusad mängupakkumised.“Kihlveokontor kuulutas, et uus suhe hõlmab pealegi mitmesuguseid mängupäevade märgistamis- ja turundusvõimalusi ning”sponsoreeritud kohalolekselle eest PointsBet mobiilne spordiennustuse rakendus digitaalse meedia platvormidel, millel on Ilitch Holdings Incorporatedomanik meeskond.

Kasvav rühm:

Johnny Aitken on ettevõtte tegevjuht PointsBet USA ja ta kasutas pressiteadet üksikasjalikult, et tema ettevõtte spordiennustusteenused on juba Illinoisi, Colorado, Iowa, Indiana ja New Jersey mängijatele kättesaadavad. sai litsentsi Michiganis eelmise aasta alguses pärast lepingu allkirjastamist Kesk-Lääne osariigi kõrgema Chippewa järve indiaanlaste Lac Vieux kõrbebändiga. Lisaks selgitas ta, et eelmisel suvel kirjutas spordikaartide operaator sarnase kompaktsuse Detroit Tigers’i frantsiisiga Pesapalli kõrgliiga (MLB) enne selle aasta algust, leppides analoogilises liidus kokku Detroiti Pistonsiga Riiklik korvpalliliit (NBA).

Lugege Aitkeni avaldust …

“Meil on hea meel laiendada oma suhteid Ilitchi organisatsiooniga ja teatada sellest partnerlusest Detroiti punased tiivad, väga uhke ja korruseline NHL-i frantsiis, millel on äärmiselt kirglik fännibaas. Nüüd on meil ainulaadne võimalus teha tihedat koostööd nii Detroiti punaste tiibade kui ka Detroiti tiigrid ja ootame põnevusega oma konkurentsieelise kasutamist, kui omame oma tehnoloogiakeskkonda otsast lõpuni rakendada kaasahaaravaid tooteuuendusi ja isikupäraseid pakkumisi täiendada meie rakenduse turu juhtivat kiirust. “

Võimalikud väljavaated:

Michigan käis märtsis otseülekandes isikliku spordiennustusega ning hakkab peagi lubama harrastajatel kogu kalmari osariigis kasutada platvorme, sealhulgas iOS-i ja Android-toega PointsBeti rakendust, panuste panemiseks mobiilseadme kaudu. Chris GrangerIlitch Holdings Incorporatedi spordi- ja meelelahutuskontserni president teatas, et Detroiti punased tiivad onuhke“on süvendanud oma suhteid PointsBetiga ja ootab nüüd veelgi rohkem”dünaamilised kogemusedoma fännidele.

Grangeri avaldus loeti…

„Meie fännid saavad nautida PointsBeti spordibaari ja energiat, mida see partnerlus pakub mängupäevakogemusele Little Caesars Arenal ja selle ümbruses. ”