Detroit Lions valib BetMGM-i spordiennustuspartneri


Michigani Detroit Lions teatas lepingu allkirjastamisest, mis näeb klubi esimese ametliku spordiennustusena BetMGM-teenust RoG Digitalilt, mis on MGM Resorts Internationali (NYSE: MGM) ja GVC Holdings (LSE: GVC) ühisettevõte. partner.

The Rahvuslik jalgpalliliiga (NFL) frantsiis kasutas ametliku pressiteate abil üksikasjalikult, et uus liit peab hõlmama “fännidele keskenduvaid varasid”, nagu näiteks Lions Perks’i ja Lions Bingo sponsori esitamine koos digitaalse turunduse varade, meeskondade saateprogrammide ja staadionisiseste siltidega ja tutvustusi.

NFC Northi meeskond teatas, et need täiendused kajastavad olemasoleva laiendust mitmeaastane partnerlus luksuslike puhkeruumidega Lions ja MGM Resorts, Detroiti Grand Tunneliklubi MGM aadressil Ford Field, mis asub Detroiti kesklinnas.

Fännide kaasamise võimalused:

Detroiti lionide meeskonna president, Rod Wood, märkis…

“Detroiti lionide ajaloolised suhted BetMGM-iga on olnud aastaid loomisel ja oleme uhked, et teatame oma ametliku partnerluse üksikasjadest.”

„Otsime pidevalt uusi võimalusi oma fännide meelelahutamiseks ja kaasamiseks, mis on eriti oluline sellistel ebaharilikel aegadel; seda partnerlust BetMGM pakub täiendavaid ja põnevaid võimalusi meie fännide kaasamiseks. “

Juurdepääs Detroiti Lionsi ametliku mobiilirakenduse kaudu Lõvid Bingo näeme fänne, kes ennustavad täpselt õigete mängustsenaariumide jada, mis on sobilik sularahaauhindade võitmiseks, koos kõigi tulevikus tasutud reisidega MGM Resort’i kinnisvara külastamiseks kogu USA-s.

Esmakordselt tutvustati 2018. aasta NFL-i hooajal, Lõvi Perks on avatud kõigile kodumängude fännidele meeskonna allalaaditava mobiilirakenduse kaudu, mis on saadaval iOS-is ja Androidis. BetMGM ja BetMGM Spordisalong taasavatud MGM Grand Detroiti kasiinos pakutakse eksklusiivseid hüvesid ja eripakkumisi mitmetahulisest fännide kaasamisplatvormist [Lions Perks].

Tulevased liidud:

BetMGMi turundusdirektor, Matt Prevost, ütles …

„Kui avasime märtsis MGM Grand Detroitis BetMGMi spordisalongi, lootsime arendada sügavaid suhteid osariigi tippmeeskondadega.

“Meil on au olla lõvide esimene spordiennustuspartner ja pakkuda oma fännidele juurdepääsu oma klassi parimatele kampaaniatele ja hüvedele, mis on saadaval ainult BetMGM-is. ”

Roar Digitalil on eksklusiivne juurdepääs kõigile MGM-i USA-s tehtud maapealsetele ja veebipõhistele spordiennustustele, pakkudes Borgata ja BetMGM pealkirjabrändide all pärisraha ja tasuta mängitavaid online-kasiinomänge.

Kommenteerides ka uut liitu, Midwest Groupi president, David Tsai, lisatud …

„Me kõik MGM Grand Detroitis oleme innukad ja valmis Detroiti Lionsi ja spordiennustuse fänne sel jalgpallihooajal BetMGMi spordisaali tervitama.

“Me teame, et kõik soovivad kodust välja tulla ja kalendrisse lõbusust lisada. Oleme pühendunud unikaalsete ja meelelahutuslike kogemuste pakkumisel lati tõstmisele. “

Leping järgib BetMGM-i spordiennustuspartnerlust, mis on viimastel nädalatel sõlmitud Denver Broncose, PGA Touri ja NASCARiga.

Lõvide hooaja avaja:

Detroiti Lions alustab 2020. aasta NFL-i põhihooaja a kodumäng pühapäeval, 13. septembril Chicago Bearsi vastu.

See on meeskonna esimene koduvõistlus Midwesti rivaali vastu alates 1982. aastast, kui frantsiisi põhihooaeg NFL-i mängija streigi tõttu lühenes 9 mänguni ja meeskond kvalifitseerus nende esimene hooajajärgne ilmumine, hoolimata kaotuste rekordist, alates 1970. aastast. Lõvid kaotasid play-offi 1. voorus selle mängu Washington Redskinsile.

Loodetavasti suudab Matt Patricia juhitud meeskond Lionsi fännide jaoks paremini kui eelmise hooaja oma 3-12-1 plaat.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga