Detroidi kasiinod saavad uuesti avada mahuga 15%


Detroiti kaubanduslike kasiinode kolmik on sammu lähemale taasavamisele pärast seda, kui esmaspäeval, 8. juunil 2020 kinnitas Michigan Gaming Control Board (MGCB) loetelu minimaalseks taasavamise juhiseks, mida tuleb rakendada, kui kuberner annab korralduse, mis lubab sellel juhtuda. .

Suunised hõlmavad järgmist:

  • Limiit 15 protsenti õigusvõime igas kasiinos
  • Piiratud sissepääsukohad temperatuuri kontrollimine
  • A suitsetamise keeld kasiino põrandatel
  • Pole pokkeriruume
  • Kõrgendatud puhastusprotokollid
  • Sotsiaalne distantseerumine

Juhised on hästi kontrollitud:

Ida-Aafrika järvede riigi hasartmängutööstuse üle järelevalvet teostava agentuuri tegevdirektor, Richard S. Kalm, ütles …

„Nende minimaalsete juhiste koostamisel võtsime arvesse CDC soovitusi, Nevada mänguamet juhised ja teave Riiklik India mängukomisjon (NIGC).

„Me nõudsime, et kasiinod esitaksid ettepaneku taasavamiskavade osas ja pidasime juhiste osas nõu kasiinode ametiühingutega. Usume, et juhised kaitsevad avalikkust, kui kasiinode avamine on ohutu. ”

Uuesti avamise kuupäeva pole:

Eelmise nädala esmaspäeval, Michiganis Gretchen Whitmer teatas riigi kodus viibimise korra kaotamisest, määrates samas enamiku ettevõtete jaoks taasavamise kuupäeva, kinnitades siiski, et kasiinod ja käputäis muid ettevõtteid jäävad “praegu suletuks”.

Pärast seda on suletud Greektowni kasiino, MGM Grand Detroiti kasiino ja MotorCity kasiino 23. märtsil kui valitsusjuht Whitmer andis välja oma esimese täidesaatva korralduse püüdes aeglustada koroonaviiruse levikut.

Crain’s Detroit Business’i sõnul oli Greektown Casino-Hotel kogukonnaülem Marvin Beatty öelnud, et kuigi kasiinod on MGCB suunised riigiga läbi töötanud, tuleb neile siiski taasavamise kuupäev anda.

Vahepeal, pärast pea kolmekuulist sulgemist, langes Detroiti kolme kasiino aasta kokkuvõttes 299,2 miljoni dollari suurune kogutulu maikuu jooksul uskumatult 51,6 protsenti, võrrelduna samal ajal esitatud kogutuludega 617,9 miljonit dollarit. raami 2019. aastal, vastavalt MCGB-le.

See on kaugel sellest 1,454 miljardit dollarit rekordiliselt korrigeeritud kogutuludena teatasid kolm kasiinot eelmisel aastal, mis ületas 2018. aasta kõrgeima taseme enam kui 10 miljoni dollari võrra. MGM Resorts Internationali vara Detroiti 3. avenüül teenis ainuüksi eelmisel aastal 623,5 miljonit dollarit tulu, moodustades 43 protsenti turuosast.

Kasvav eelarvedefitsiit:

Koronaviiruse poolt rängalt kannatada saanud linn seisab silmitsi eelarvekriisiga, mille põhjuseks on peamiselt hasartmängude toimumiskohtadelt saamata jäänud tulu üleriigiliste sulgemiste ajal.

Mängukontrolliameti andmetel oli 31. maiks läbi kell 24,2 miljonit dollarit, Detroiti kolm kasiinot maksnud vähem kui pooled riiklikud mängumaksud kui võrrelda sama perioodi 50 miljoni dollariga 2019. aastal. Selle tulemusel vähenevad maksumaksed veelgi 25,8 miljoni dollari võrra süvendades linna eelarvedefitsiiti.

Nagu suveräänsed riigid, hõimu omanduses olevad kasiinod on ei allu samale reguleerivale asutusele, Michigani osariigi või mängude juhtimisnõukogu poolt, nagu osariigi kommertskasiinod on. Hõimukasiinod sulgesid siiski vabatahtlikult koronaviiruse ja mõnede leviku aeglustamiseks on nüüd hakanud taasavama oma kehtivate ohutuseeskirjadega, sealhulgas mahutavuse piiramine ja pidev kanalisatsioon.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga