Derek Stevens teatas, et Circa Resort Casino avatakse oktoobris


Selle nädala alguses kuulutas Las Vegase kasiinoarendaja Derek Stevens välja Circa puhkekeskuse ja kasiino avamise kuupäeva. Uus saal avatakse 28. oktoobril, keldritase ja viis esimest korrust on töös. Vara muud aspektid avatakse hiljem ja pärast täielikku valmimist; kasiinokuurordis saab kokku 777 külalistetuba.

Avamise üksikasjad:

Alguses oli Circa puhkekeskus ja kasiino avatud detsembris. See jääb 8. augustil algava hotellitorni plaaniksth põrand. Esimesed viis korrust avatakse oktoobris ja seal asub kahekorruseline kasiino, mis asub pisut üle 1300 mänguautomaati ja 49 lauamängu. Avatud ala hõlmab ka a spordiraamat, baarid, restoranid ja basseini amfiteater.

Esimese viie korruse avamise kiirendamiseks otsustas Stevens suunata ehituse ressursid hotellist sellesse piirkonda. Kuna Neonavas sai probleemiks koroonaviirus, seati piirang inimeste arvule, kes võisid meesterahvas viibida. See piiras töötajate arvu, kes said keskenduda vara hotelliosa ülemistele korrustele.

Rääkides USA Today Networkiga, kommenteeris Stevens: “Me võtsime käsi, mis meile tehti, ja püüdsime töötada võimalikult tõhusalt.”

Tsirkus on esimene paljude aastate jooksul kesklinna ehitatud uus kasiino, mis on ehitatud saidile, mis varem asus Las Vegase klubi.

Mida oodata:

Oktoobris kinnisvara külastavad külastajad peaksid ootama palju söögikohti ja ka muid võimalusi mitmetasandiline basseini amfiteater. Piirkonda reguleeritakse temperatuuriga ja külastajad saavad meelelahutust vaadates 134-tollise videoekraanil istuda basseinis või toolidel. Selles piirkonnas loodetakse teenindada 4000 külalist päevas koos 30 kabiini, 38 päevavoodi ja 337 puhketooliga ning basseinidega.

Mitmed restoranid asuvad söögikohas, sealhulgas Saginawi delikatessid, Victory Burger ja Wings koos projekti BBQ-ga.

Kasiino kuurort on juba mõnda aega tegelenud, kuna Stevens tutvustas projekti esimest korda jaanuaris 2019. Pärast mõningaid viivitusi näib vara avanevat vaid mõne kuu pärast, pakkudes Las Vegase külastajatele veelgi suurepäraseid meelelahutusi. .Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga