Denver Broncos liit FanDuel Groupi jaoks


Veidi rohkem kui kuu aega pärast Colorados pallurite veebipõhise spordiraamatu käivitamist on FanDuel Group teatanud esimese omalaadse liidu allkirjastamisest lääneriigi Rahvusliku Jalgpalli Liiga (NFL) Denver Broncos frantsiisiga.

Veebipõhine spordiraamatute operaator kasutas esmaspäevast ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et kokkulepe esindab esimest korda NFL-i meeskonnaga ning näeb, et kolmekordne Super Bowli tšempionipool on oma ametliku spordiennustuse ja igapäevase fantaasiapartnerina „Centennial State’is“.

Kasulik kooslus:

FanDuel Group kuulutas, et liit peab seda lubama kasutage ametlikke kaubamärke ja logosid selle Denver Broncos omaette Colorado poole online-spordiennustusi ja igapäevaseid fantaasiaspordi tooteid ning pakuvad oma klientideleüks kord elus kogemusi ja ainulaadseid pakkumisi. ”

Positiivne reklaam:

NFLi 101. väljaanne peaks algama alates 10. septembrist Mike RaffenspergerFanDuel Groupi turundusametnik kasutas pressiteadet, selgitades, et partnerlus Denver Broncosiga võimaldab ka tema ettevõttel reklaamida oma kondiitritooteid meeskonna 76 000-kohalise istekoha sees ja ümbruses. Empoweri väli miili kõrgusel staadion.

Loe Raffenspergeri avaldust …

Colorados elab kirglik spordifännide baas ja iseseisev vaim ning koos Denver Broncosse me läheme viige fännikogemus Colorados järgmisele tasemele. Kuna NFL-hooaeg on nurga taga, võimaldab partnerlus sellise uuendusliku organisatsiooniga nagu Denver Broncos pakkuda huvitavaid fännielamusi nii staadionil kui ka väljaspool ning juurdepääs ainulaadsed kihlvedude reklaamid ja sisu. ”

Värske rajatis:

FanDuel Group esilinastus mobiilisõbraliku veebis spordikihlvedude tegemine ja igapäevane fantaasiaküllane sporditeenus Colorado huvilistele mai alguses pärast ameeriklaste kasiinooperaatori Twin River Worldwide Holdings Incorporated tehingu sõlmimist kohaliku Golden Gates Casino kinnisvaraga. Ta teatas, et see toode pakub nüüd piirkonna kliente lai valik panustamisturge sama mitmekesistel spordialadel nagu gridiron jalgpall, golf, korvpall, jäähoki, jalgpall ja tennis koos „rahvahulkMaksevõimalustest.

Joondatud eesmärgid:

Omalt poolt ja Mac FreemanDenver Broncos äridirektor teatas, et FanDuel Groupiga sõlmitud pakt võimaldab ettevõttel lisaks oma meeskonna teenustele reklaamida ka meeskonna enda tele-, raadio- ja digitaalreklaamiplatvorme.otse fännidele. ”

Freemani avaldus loetud …

„FanDuel Group on ehitanud tugeva maine peamine spordisõprade mängude sihtkoht. See, kuidas see inimeste kaasahaarava ja meelelahutusliku sisu kaudu nutikalt inimesteni jõuab, on kooskõlas Denver Broncose uuendusliku mõtteviisiga meie fännidega suheldes. Tänu FanDuel Groupi edukale turuletoomisele Coloradosse juba mais, usume, et meie fännid naudivad selle usaldusväärseid mobiilseid spordiennustusi ja igapäevaseid fantaasiaplatvorme. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga