Darren Elias võidab GGPokeris Super MILLION $ turniiri


Uus aasta on alles alanud, kuid online-pokkeri platvormid nagu GGPoker ei raiska aega mängijatele uute ja põnevate mänguvõimaluste pakkumisel. IPokeri pakkuja on juba sel aastal mängijatele pakkunud Super MILLION $ turniiri, kus esikoha saavutamiseks võistlevad tippmängijad. Võidu teenis Darren Elias, kes tõi koju auhinnaraha 448 842 dollarit. Sissemakse oli 10 300 dollarit, nii et auhind oli Eliase jaoks üsna armas hoog!

Kolmas finaal

Lõpuks tõmbaks online-pokkeri üritus viimasele kolmele alla; Elias, Niklas Astedt ja Ami Barer. Kõik need mängijad on parimad profid, nii et see oli kellegi mäng. Lõpuks langes Barer kolmandaks. Mängu viimasel käel kukutas Bareri Elias pärast tasku 7ga maksmist. suutmatus AQ-d võita. See jätaks Eliase ja Astedti heads-up mängu võistlema.

Kui heads-up algas, oli Astedt juhtpositsioonil koos 14,1 miljonit žetooni Eliase õiglasele üle kaheksa miljoni. Tundus, et Astedt kavatseb võidu välja nõuda. Kuid Elias hakkas võitma ja tõmbus lõpuks juhtima.

Lõppkokkuvõttes oli Elias all-in ja Astedt otsustas callida. Elias hoidis A-7, samal ajal kui Astedt näitas taskukuningannasid. Elias suutis paaril oma ässa lüüa, et Astedt välja lüüa ja võitu välja nõuda.

Lõpptulemused

Koht Mängija Auhind
Esiteks Darren Elias 448 842 dollarit
Teiseks Niklas Astedt 346 104 dollarit
Kolmandaks Ami Barer 266 833 dollarit
Neljandaks Enrico Camosci 205 795 dollarit
Viiendaks Rui Ferreira 158 689 dollarit
Kuues Adrian Mateos 122 366 dollarit
Seitsmes Aleks Ponakovs 94 357 dollarit
Kaheksas Bert Stevens 72 759 dollarit
Üheksas Seth Davies 56 105 dollarit

Aasta mängija

Üritus toimub veidi aega pärast seda GGPoker kuulutas välja oma aasta mängija võitja. Edetabeli võistlus lõppes 2020. aasta lõpus ja nii see oligi Marcin Dziubdziela, Poola mängija, kes võitis võidu. Parimate auhindade saamiseks suutis ta edetabeli konkurentsis alistada Paraskevas Tsokaridise.

Edetabel algab 2021. aastaks ja näeb, et mängijad jätkavad kogu aasta vältel võistlemist, et teenida punkte, et saada konkurentsis esikoht. Mängijad saavad teenida punkte GGMasters sündmused samuti Igapäevased GGMasters ja muud võimalused.