Danville, VA kasiinoläbirääkimised on peaaegu lõpule jõudnud


Teadaolevalt on Virginias läbirääkimised lõpule jõudmas arengulepingu sõlmimiseks Caesars Virginiaga, kes on Caesars Entertainment Corp. tütarettevõte (CZR: NASDAQ) Danville’i linna valitud kasiinomängude korraldajana.

Värskendus saabub juuli keskel, Virginia Lottery ametnikud kiitis heaks kasiinoettepaneku, mille kohaselt Las Vegases asuv hasartmänguettevõte peaks ehitama ja haldama 400 miljoni dollari suurust kasiinokuurorti endises Dan River Millsi tööstuskompleksis (pilt allpool, vasakul) Danfieldi naabruses Schoolfieldis.

Arenguleping:

Allika sõnul ütles Danville’i linnajuht Ken Larking…

„Linn on algusest peale võtnud tõsiselt oma vastutuse tagada, et kas kodanikud peaksid hääletama kasiinomängude poolt, rakendatakse seda parimal võimalikul viisil. See arenduskokkulepe on kuude pikkune töö, mille eesmärk on tagada selle projekti kõrge kvaliteet, luues mitu tasustatavat tööd ja tuues linnale vajalikku tulu.

Arengukokkulepe antakse Larkingi sõnul linna juhtorganile arutamiseks selle üle peetaval koosolekul 1. september.

Juriidiliselt siduvas dokumendis kirjeldatakse lepingus seda, mida Caesars on lubanud Danville’ile edastada, kui valijad kiidavad kasiinode mängude referendumi heaks 3. novembril.

Tähtsündmused arengulepingu punkt sisaldab:

  • Ehitage Caesarsi kaubamärgiga kuurortikasiino a-ga Vähemalt 400 miljonit dollarit Kapitaliinvesteeringute hulka kuuluvad mitmed restoranid ja baarid, hotell, kus on 300 neljatärni külaliste tuba, 35 000 ruutjalga konverentsikeskus, 2500-kohaline live-meelelahutuskoht, bassein ja spaa. Kujutatud abinõuna on eeldatavasti avatakse 2023. aastal.
  • Võtke tööle 1300 täistööajaga töötajat, teenides tunnipalga vähemalt 15 dollarit tunnis.
  • Looge ehitusperioodil 900 ehitustööd.
  • Maksa linnale 15 miljonit dollarit, 30 päeva jooksul pärast rahvahääletust
  • Garanteerige vähemalt 5 miljonit dollarit hasartmängumaksu tulu igal aastal, mil Caesars töötab.
  • Esitage iga-aastane lisamakse otse linnale, võttes aluseks hasartmängutulude protsendi.

Eeldatav tulu:

Linnajuht ütles, et see põhineb Caesarsi hinnangul ja vaadati läbi New Orleansis asuvas konsultatsioonifirmas Lähenemisstrateegia rühm, eeldatakse, et kolmandaks tegevusaastaks toodetakse 22 miljonit dollarit – riiklikult kogutud hasartmängumaksutulust, mis kanti üle Danville’i linnale “, lisamaksetena summas 12 miljonit dollarit linna ja veel üks 4,2 miljonit dollarit uudisteagentuuri andmetel müügi-, toitlustus-, hotelli- / motelli- ja kinnisvaramaksu osas.

Nõuandekomitee:

Samuti teatas Larking, et tema jaoks on moodustatud nõuandekomitee kogukonna tagasiside saamise ja ülevaatamise eesmärk võimalike uute tulude parimaks investeerimiseks, et neil oleks kogu kogukonnale pikaajaline suurim mõju.

Liikmed, kelle sõnul Larking, valiti lähtuvalt nende taustast sellistes valdkondades nagu vaesus ja finantsstabiilsus, riskirühm, ajalooline säilitamine, avalik turvalisus, majandusareng, turism (sh sporditurism), eluase, varase lapsepõlve areng ja haridus.

Ta lisas, et 11-liikmeline komisjon ei olnud moodustatud eesmärgiga propageerida kas novembri kasiinoreferendumi poolt ega vastu.

Kohus annab korralduse:

Selle kuu alguses pärast linnavolikogu hääletas kohtu poolt avalduse esitamiseks Danville’i ringkonnakohtu kohtunik Joseph Milam andis oma otsusega korralduse panna kasiinode mängimise rahvahääletus ametlikult 3. november üldvalimised. Lisaks leidis kohus, et rahvahääletuse küsimus…

“Kas kasiinomängude mängimine on lubatud Virginias Danville’i linnas asuvas kasiinomänguasutuses, aadressil West Main Street 1100, Danville, Virginia 24541 (endine Dan River Millsi kooliväljaku osakonna sait), nagu on heaks kiitnud Virginia loterii juhatus?”

… Identifitseerib piisavalt kavandatava kasiinomänguettevõtte asukoha ja on sõnastatud nagu nõuab Virginia koodeks.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga