Dan Bekavac ilmus võistlema Mid-State pokkeriturniirile


Veel oktoobris kuulutati välja Midway Poker Tour, uhiuus pokkerisündmus, mille asutas Dan Bekavac. Turniir kogus palju kõmu, eriti pärast seda, kui COVID-19 pandeemia tõttu oli 2020. aastal puudunud suuremate live-ürituste mängimine. Kokku osales üritusel, mille sisseost oli 1100 dollarit, 266 mängijat. Kui aga oli aeg auhindu välja anda, anti mängijatele väärismetalle. Sündmuse tulemus oli tohutu segadus ja Bekavaci polnud kusagil leida, kuna metalliauhindu jagati, samuti pole ta sellest ajast saadik olnud. Nüüd on ta hüpanud Mid-States Poker Tour Grand Fallsi ürituse ajal.

On üllatav, kui leian, et Bekavac osaleb suurüritusel, väljas, eriti pärast tagasilööki, mille ta sai seoses Midway Poker Touri probleemidega. Midway ürituse ajal väljamakse teeninud mängijatega pole ikka veel lepitud ja Bekavac ei tundu selle pärast muret.

Pole hea käik

Bekavac osales hiljutises Grand Fallsi üritus ja ostsid sisse 1. päeval ja 1. b, kuid ta ei jõudnud turniiril 2. päevani. Mängijad ei olnud õnnelikud tema nägu nähes ja leidsid, et tal poleks pidanud lubama võistelda.

Mängijad juhtisid sotsiaalmeedias tähelepanu sellele, et nad olid üllatunud, et ta isegi ilmus pärast Midwayga juhtunut. Ühel turniiri mängijal oli sõber, keda Bekavac halvustas pärast käe kaotamist. Bekavac sai lõpuks nime koos kaasmängija ütlemisega “Küsime pokkerimaailmalt, mida nad sinust arvavad?” Millele Bekavac midagi ei öelnud.

Tema kiituseks võttis Bekavac ürituse ajal sooja. Siiski on üllatav näha teda suure ürituse ajal taas oma nägu näitamas, kuna mängijad ei lase sellel Midway Poker Touri osas aset leidnud sündmust libiseda.

Kujutage ette, et võistlete pokkeriturniiril ja välja arvatud võit kümnete dollarite kaupa pärast tuhandete dollarite võitmist. Ainult selleks, et teada saada, et teie auhinnaks on väärismetallid. Reeglite kohaselt Illinoisis, kus turniir toimus, ainult 500 dollarit sularaha saab maksta lisaks mängijatele sisseostu maksumusele.

Riik lubab sellisel viisil heategevuslikke mängusündmusi. Nii et neile, kes said finišiga hästi hakkama, said nad ainult väikest kogust sularaha ja ülejäänud väärismetallides. Kuuldavasti pidi keegi käepärast olema, kes metallide eest sularaha andis. Kuid seda ei juhtunud samuti.

Tohutu segadus jättis pokkerimaailmas tumeda jälje ja oli eelmisel aastal madalseis. Mängijad üritavad veel mitu kuud pärast turniiri lõppu võlgu saada.