Damian Salas võidab 2020. aasta WSOP põhiturniiri


Kuigi see tuli edasi lükata 2021. aasta algusesse, on 2020. aasta pokkeri seeria põhiturniiri väljakutse lõppenud. Võidu nõudis argentiinlane Damian Salas, kes alistas heads-up finaalis Joseph Heberti. Salas teenib oma jõupingutuste eest lisaks miljon dollarit koos kuldse käevõru ja tiitliga!

Ürituse üksikasjad

Kaks mängijat võtsid Las Vegases Rio All-Suite Hotel & Casinos ette vildi, et alustada viimast head ringi, et näha, kes saab meistriks. Selleks oleks vaja a kokku 173 kätt enne võitja nimetamist.

Kui matš algas, oli Salasil väike eduseis. Siiski ei läinud kaua aega, kui Hebert juhtima asus. Käsitsi # 71 oli Hebert saanud suure poti ja oli nüüd enam kui kolme vastu üks. Mõni käsi hiljem võitis Salas esimese all-ini ja see näeks lahingu jätkumist kahe mängija vahel edasi-tagasi.

Lõpuks toimub käsi # 173 ja see kõik lõpetatakse. Hebert oli koos AQ ja Salas helistas KJ. Flopis olnud kuningas aitas Salasil ning turn ja river sidusid laua, mis andis Salasile täismaja ja võidu.

See oli WSOP-le sobiv lõpp, kuna mängijad ei olnud isegi kindlad, kas mõni tegevus aset leiab. Bränd pakkus aasta alguses veebisarja, kus olid ihaldatud kuldsed käevõrud, mis pakuvad üritusi WSOP.com New Jerseys ja Nevadas koos võimalustega rahvusvahelistele mängijatele GGPoker.

Mõlemad saidid mängisid kätt ka põhiturniiril, kuna nad korraldasid võistluse esimesi voore. Oli USA jalg ja rahvusvaheline jalg. Finaallaua mäng toimus otseülekandes ja siis tulid kokku mõlema jala võitjad, kus Salas tõmbas võidu välja pärast Heberti mängimist viimases voorus.

Mis tuleb?

Koos Covid-19 pandeemia endiselt mängus, mis tuleb WSOP-le 2021. aastal? Kas pandeemia tõttu toimuvad otseülekanded või on need piiratud? Mida me teame, on see, et WSOP pakub Online Circuit seeria uuesti.

WSOP.com pakub selles sarjas igal kuul veebiüritusi. Turniirilt saavad kuldrõngad ja suured auhinnad. Sait pakub isegi pakkumisi 25 000 dollarit tasuta turniire iga kuu kvalifitseeruvatele mängijatele!