Crown Resorts Limitedi rämpsvett


Austraalia kasiinooperaator Crown Resorts Limited on teatanud, et peatas juuni lõpuni kogu tegevuse väliste junkettideoperaatoritega osana vastavuse ja juhtimise protsesside ettevõttesisest ülevaatamist.

GGRAsia aruande kohaselt tegi Sydney börsil noteeritud ettevõte paljastuse ametliku avalduse kaudu, kuna ta tegeleb jätkuvalt litsentsisobivuse uurimisega, mida viib läbi Uus-Lõuna-Walesi sõltumatu alkoholi- ja hasartmänguamet. Allikas täpsustas, et selles kaugeleulatuvas uurimises uuritakse operaatori suhteid välismaiste junkettevõttetega ja kas ta on teostanud asjakohast järelevalvet rahapesu ja korruptsioonikahtlusega seotud probleemide lahendamisel.

Täiendav järelevalve:

Crown Resorts Limited väidetavalt kasutas toimikut selgitamaks, et nüüd määrati ka keegi vastloodudtäitmise ja finantskuritegude juht”, Et veelgi leevendada regulatiivseid hirme, et selle tulevane 1,5 miljardi dollari suurune Crown Sydney areng võib lõpuks muutuda ebaseadusliku mängutegevuse pesaks.

Ootel esietendus:

Ken Barton, Melbourne’i tegevjuhtpeakorter Crown Resorts Limited, väidetavalt mainis lisaks, et ta loodab avada 75-korruselise koha, mille tema ettevõte sadama äärde toob Barangaroo Austraalia suurima linnaosa ‘peal või ümber’ 14. detsember. Ülem väitis väidetavalt, et kuue tärni Uus-Lõuna-Walesi rajatis on tingitud debüüdist, kus on kasiino koos 129 traditsioonilist mängulauda ja 66 elektroonilist analoogi levinud kahele korrusele samuti umbes tosin privaatsalongi, mis sisaldavad veel 30 mängulauda.

Koroonaviiruse sulgemine:

Crown Resorts Limited vastutab ka Crown Perthi ja Crown Melbourne’i kasiinode eest, kusjuures viimane kinnisvara on väidetavalt endiselt koidepalliga kohalike sotsiaalsete distantseerumispiirangute tõttu seotud käimasoleva koronaviiruse pandeemiaga. Väidetavalt ütles Barton uurijatele varem, et tema ettevõtte lipulaeva ajutine katik tähendab, et sellel on praegupole mingit väljavaadet oluliseks junket-tegevuseksJa loodaks rahapesu- ja finantskuritegude vastastele meeskondadelejunketiga suhte heakskiitmine või jätkamine. ”

Väidetavalt ütles Barton järelepärimisele …

“Lõppkokkuvõttes selle otsustab finantskuritegude juht selle ümber, kas alustame või jätkame suhteid junketiga. “


krooni kuurordid piiratud uus Lõuna-Wales kroon kroonikael melbournebarangaroocrown sydneysydneyjunketnew Lõuna-Walesi iseseisev likööri- ja mänguautomaatken bartoncoronavirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga