Crown Resorts Limited teatas Crown Perthi taasavamisest


Austraalias on kohalik kasiinofirma Crown Resorts Limited teada andnud, et tema Crown Perthi rajatis peaks alustama koronaviirustega seotud lagunemist laupäeval, ehkki tema õe Crown Melbourne’i saal jääb suletuks.

Ajalehe Inside Asian Gaming teate kohaselt oli Sydney nimekirja kantud operaator sunnitud mõlemad kinnistud ajutiselt sulgema alates 23. märtsist, kuna potentsiaalselt surmava koroonaviiruse tüvega nakatunud austraallaste arv tabas 1 887. Lääne-Austraalia osariik otsustas nüüd aga väidetavalt lubada 1,196-toalise Crown Perthi kasiino uuesti avada, kuna praegu tegeleb see vaid kolme aktiivse juhtumiga, mis kõik on väidetavalt väga nakkavad. vaev välismaal reisides.

Vajalikud ettevaatusabinõud:

Kroon PerthMängupõrand saab avage uuesti 50% mahuga alates 27. juuni ja seejärel tegutseda rangete ajutiste rahvatervise meetmete alusel, mis peavad külalisi ülal pidama minimaalne sotsiaalne kaugus umbes kuus jalga. Allikas täpsustas, et lisaks sellele näevad need kaitsemeetmed toimumiskohta suurendades teenindusaegade ja mängulaudade vahelist kaugust ning keelavad rohkem kui viiel patroonil ühe mängu korraga mängida.

Ühiskampaania:

Crown Resorts Limited tegevdirektor Ken Barton kasutas väidetavalt ametlikku toimikut, et kuulutada, et tema ettevõtte Crown Perthi kinnistu peab lisaks avama ka oma „mängude põranda- ja joogipunktidAlates laupäevast sarja “täiustatud hügieeniprotokollidMis on formuleeritud koostöös Lääne-Austraalia valitsusega.

Teadaolevalt lugege Bartoni avaldust …

„Meie prioriteet on töötajate, klientide ja kogukonna tervis ja ohutus. Füüsilised distantseerimis- ja hügieenimeetmed on välja töötatud koostöös valitsuse, politsei voliniku ja tervishoiuametnikuga, et võimaldada uuesti avamist ohutul viisil. Ootame väga paljusid oma töötajaid ja kliente Crown Perthi tagasi. ”

Värske ehmatus:

Umbes 1700 miili ida pool ja Inside Asian Gaming teatasid, et 1,604-toaline Crown Melbourne jääb lähitulevikus aknaluugiks pärast seda, kui eelmisel nädalal nägi Victoria rekord umbes 116 uut koroonaviiruse juhtumit. See puhang ajendas Premierit Daniel Andrews korrata ranget sulgemismeetmete komplekti vähemalt vähemalt 19. juuli keset kasvavat hirmu, et rahva suuruselt teine ​​riik võib kogeda potentsiaalselt surmava tervisehäda teist lainet.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga