Crown Resorts Limited jättis kõrvale James Packeri


Austraalias on Crown Resorts Limited kasiinolitsentsi sobivuse ametlikul uurimisel väidetavalt öeldud, et ettevõte on lõpetanud konfidentsiaalse teabe jagamise oma suurima aktsionäri James Packeriga (pildil).

Digitaalse ajalehe The New Daily kolmapäevase aruande kohaselt on miljardärist ärimehel Crown Melbourne’i ja Crown Perthi kinnisvara taga 46% osalus oma ettevõtte Consolidated Press Holdings Proprietary Limited kaudu ja eelmisel aastal oli see vastuoluline kokkulepe, mis pidi olema näinud Hongkongi peakontoriga Melco Resorts and Entertainment Limited omandas 19,9-protsendilise osa sellest intressist umbes 1,2 miljardi dollari eest.

Kahtlased lingid:

Kuid ajaleht teatas, et selle tehingu väljavaade ajendas Uus-Lõuna-Walesi sõltumatu alkoholi- ja hasartmänguamet algatada ametlik uurimine, kas Crown Resorts Limited jääks sobivaks müügijärgseks kohaliku kasiino litsentsi omamiseks selle Crown Sydney rajatise ehitamisel. Seda 1,5 miljardit dollarit hasartmängusõbralik areng Barangaroo Sydney kesklinna ringkond peaks avanema hiljem sel aastal ja reguleerivad asutused uurivad väidetavalt seda Melco Resorts and Entertainment Limited võib olla olnud sidemeid Macau organiseeritud kuritegevuse sündikaatidega.

Häiriv jaotus:

Jane Halton töötab Melbourne’i peakontoriga Crown Resorts Limited tegevdirektorina ja väidetavalt ütles ta uurimisele, et tema ettevõtte endine tegevjuht Ken Bartonoli jaganud Packeriga igapäevaseid finantsaruandeid. Endine riigiteenistuja kirjeldas seda kaasettevõtte juhti Michael Johnston, kes oli ka juhtivtöötaja Consolidated Press Holdings Proprietary Limited, lisaks oli talle võimaldatud juurdepääs privilegeeritud finantsprognoosidele samal ajal, kui ta oli hõivatud tehingu sõlmimisega Melco Resorts and Entertainment Limitediga.

Oluline muutus:

Tunnistades Uus-Lõuna-Walesi sõltumatu likööri ees ja Gaming Authority eile selgitas Halton seda väidetavalt mõlemad need kokkulepped on nüüd täielikult tühistatud Johnstonil ei õnnestunud huvide konflikti välja kuulutada. Lisaks kirjeldas ta väidetavalt Crown Resorts Limitedi kasiino tegevusloa omaselle kõige kallim vara“enne teatamist, et ta oli saanud”eelnevat hoiatust pole“seoses võimaliku müügiga, millest on hiljem loobutud.

Halton ütles väidetavalt päringule …

“Kindlasti oli minu meelest selle tagamise vajadus toimus varajane arutelu reguleerivate asutustega. ”

Olulised panused:

New Daily teatas, et Halton on kavas jätkata käimasoleva uurimise kohta täna hiljem tõendeid enne kui kasiinooperaatori hiljuti ametisse nimetatud tegevjuht, endine Austraalia föderaalne senaator Helen Coonan. Uus-Lõuna-Walesi sõltumatu likööri- ja hasartmänguameti uurimist juhib endine Uus-Lõuna-Walesi ülemkohtu kohtunik Patricia Bergin ja lõpuks on tal volitus soovitada tühistada Crown Resorts Limitedi kasiino litsents rahva kõige suurema rahvaarvuga riigile.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga