Crown Melbourne’i taasavamise viivitus


Austraalias ja kasiinooperaatorist Crown Resorts Limited on väidetavalt öeldud, et ta on koronaviiruse pandeemia kohaliku taassünni järel pidanud oma lipulaeva Crown Melbourne rajatist vähemalt kuus nädalat kinni panema.

Inside Asian Gaming teisipäevase raporti kohaselt järgis Sydney börsil noteeritud ettevõte hiiglasliku saali ajutiselt 23. märtsist valitsuse korraldust, kuna potentsiaalselt surmava tervisehäirega nakatunud austraallasi oli 1700. Üleriigilised juhtumid langesid seejärel eelmisel kuul koguni 380-ni ja viisid seetõttu operaatori oma Crown Perthi kinnistu uuesti avamiseni ja samalaadse taaselustamise plaanide kavandamiseni Melbourne’is.

Lukustustuuletus:

Veel teatati, et Victoria osariik on äsja uuesti sisestanud „Kolmas etappKarantiin pärast esmaspäevast 191 uue koronaviiruse juhtumi registreerimist, mis peaks välistama vaba aja veetmise võimaluste, näiteks 1,604-toalise Crown Melbourne’i avamise kuni vähemalt 19. augustil. Allikas täpsustas, et see samm edasi Austraalia suuruselt teine ​​osariik nõuab ka elanikelt, et nad peaksid jääma koju ja hoiduma reisimisest, välja arvatud hariduse, liikumise, töötamise ning toidu või arstiabi saamiseks.

Kahjulik erinevus:

Melbourne’i ja Inside Asian Gaming’i ümbruse hiljutise koroonaviiruse teravnemise selgitamisel teatasid ülejäänud Austraalia rekordid 24 tunni jooksul teisipäeva hommikuni vaid kaheksa nakkust anda riigile umbes 1190 aktiivselt esinevat väga nakkavat haigust.

Arvestatud kinnitus:

Crown Resorts Limited teatas lühikese kinnitava avaldusega, et tema „esimene prioriteet on töötajate, külaliste ja kogukonna tervis ja ohutusJa et selle Crown Melbourne’i kinnistu jääks ajutiselt kinni, kunaKolmas etapp piirangud pealinna Melbourne’ile. ”

Kassa tagajärg:

Lõpuks teatati, et Crown Resorts Limited hakkas koroonaviirusejärgseid operatsioone oma Crown Perthi rajatises taaselustama alates 27. juunist ja kinnitas hiljuti uus võlainstrument väärtusega umbes 684 miljonit dollarit pandeemia jätkuvate mõjude leevendamiseks. Allikas teatas veel, et see säte sisaldas umbes 312 miljonit dollarit lisaraha operaatori tulevasse Crown Sydney saali, mis pidi olema avatud hiljem sel aastal pärast üle 50 kuu pikkust ehitust.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga