Coronaviirus lükkab Emerald Bay Resorti ja Kasiino ajakava edasi


Filipiinidel ja kohalikus konglomeraadis on Udenna Corporation teada andnud, et oma tulevaste Emerald Bay puhkekeskuse ja kasiino avamine lükati rohkem kui aasta tagasi 2022. aasta algusesse.

Inside Asian Gaming raporti kohaselt alustas Davao linna peakontor 2017. aasta juulis oma PH Resorts Group Holdings Incorporated tütarettevõtte kaudu 341 miljoni dollarise integreeritud kasiinokuurordi kallal eesmärgiga suuta ametlikult avada viiest stardist koosnev rajatis millalgi sel aastal hiljem.

Projekt lükati edasi:

Ent sellest teatati ka see ajakava on tõsiselt edasi lükatud kuna Udenna Corporationiga kehtestati koroonaviirusega seotud vastumeetmed ja karantiiniprotokollid, ei peaks nüüd oodata külaliste vastuvõtmist Paul Steelman-kujundatud vara kuni 2022. aasta esimese veerandini.

Oluline kohustus:

Valmis Emerald Bay Kuurort ja kasiino peavad istuma 13,5 aakri suurusel maatükil rannaäärsel maal Kesk-saarel Mactan ja seal on umbes 838 hotellituba 81 644 ruutmeetri suurune kasiino pakkudes valikut 1186 teenindusaega ja 146 mängulauda. Allikas täpsustas, et Filipiinide valminud rajatis asub peale selle umbes 3,7 miili kaugusel Mactan-Cebu rahvusvaheline lennujaam ja seal on 18 restorani, 86 111 ruutjalga kaubanduspinda ja konverentsikeskus.

Finantslangus:

Udenna kasutas 8. juuni ametlikku esitamist, et selgitada, et ta on üritanud kohaneda käimasoleva koroonaviiruse pandeemia mõjudega, kuid registreerib sellegipoolest üldise esimese kvartali puhaskahjum umbes 2,76 miljonit dollarit suuresti tänu põhitegevuse tulude 54,9% -lisele langusele võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 54,9% 189 700 dollarit.

Loe Udenna avaldust …

“Pandeemia tõttu on Udenna Corporation peab 2020. aastat keeruliseks aastaks kogu oma äritegevuses, kuid ta on olukorraga kiiresti kohanenud, rakendades meetmeid, et tagada oma töötajate turvalisus, toimida tavapärasel viisil ja säilitada ressursid. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga