Cordish Gaming Group tegutseb otse Pennsylvanias asuvas veebikasiinos.


Cordish Gaming Group töötab praegu kahe Live! brändi kasiinod Pennsylvanias. Mõlemad Live! Pittsburghi kasiino ja live! Kasiino ja hotell Philadelphia võivad küll tööd teha, kuid see ei takista Marylandil asuvat ettevõtet iGamingust edasi minemast. Just sel nädalal hakkas Cordish katsetama playlive.com-i, Pennsylvania hasartmängude juhtimisnõukogu jälgib oma teenuseid.

Kolmepäevane testimisetapp:

Testimine algas teisipäeva pärastlõunal ja on jätkake kolm päeva. Külastada saavad Pennsylvanias asuvad mängijad playlive.com ja looge konto. Raha saab ka deponeerida ja mänge võrgus mängida, kuid ainult testimistundide ajal.

Teisipäeval oli sait avatud kella 14–22. Kolmapäeval on sait avatud kella 14st südaööni. Neljapäeval avatakse sait veidi varem keskpäeval ja suletakse siis südaööl. Niikaua kui veebikasiino läbib testimisetapi, peaksid need täielikult olema avatud reedeks.

Tagasi lähenemine:

Oluline on märkida, et playlive sait on normist tagasi liikumas. Tavaliselt on maismaas asuv kasiino paigas enne veebisaidi ilmumist. Cordish juba korraldab Live! toimumiskoht Marylandis ja nad tegutsevad Stadium Casino LLC – na Pennsylvania.

Cordishil on kavas avada Live! Kasiino ja hotell Philadelphia aastal 2021, pärast selle loomist 700 miljoni dollari kulutamist. Pittsburghi asukoht ei ole täielikult töötav kasiino, kuna see on klassifitseeritud satelliidipaigana. Selle loomine läheb maksma palju vähem kui 150 miljonit dollarit ja see on teenuse kasutamiseks valmis selle aasta lõpuks.

Stardipakett võib esmapilgul tunduda veider, kuna kasiinod pole veel avatud, kuid see tuleb ajal, mil veebimängud õitsevad. Jätkuva kohalolekuga Covid-19, viibivad mängijad sagedamini kodus. Veebimängude abil pakub see inimestele meelelahutust, mis on turvaline ja teistest vaba. Nad saavad mängida kodus või mujal osariigis, kus on Interneti-ühendus.

Pennsylvanias on isu online-hasartmängude järele ja Cordish saab nüüd selle tööstuse ära kasutada. Juunis, kui osariigis elas vaid 10 veebikasiinot, a kokku 50,1 miljonit dollarit tulusid loodi. See oli küll madal langus, kuid suhteliselt uue turu jaoks siiski suur arv.

Juuli aruanded pole veel väljas ja alles oktoobris näeme täielikku aruannet, mis sisaldab Cordish Company veebisaiti playlive.com, kui need on reedel täielikuks kasutamiseks heaks kiidetud. Praegu ootame, kas operaator on heaks kiidetud osutama teenuseid ööpäevaringselt.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga