ComeOn Group kasutab Highlight Games Limited uuendusi


Briti virtuaalsete spordimängude arendaja Highlight Games Limited teatas tehingu allkirjastamisest, mille eesmärk on näha oma NBA viimase 60, Soccerbeti ja IIHF jäähoki maailmameistrivõistluste tiitleid, mida tarnitakse iGamingi operaatorile ComeOn Group.

Londoni peakorteri uuendaja kuulub enamusosalusele Rootsi veebikasiinoettevõttele Cherry AB ning ta kasutas ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et leping hõlmab kolme mobiilisõbralikku mängu, mida pakutakse ComeOn Groupi hallatavatele domeenidele kasutamiseks nii erinevates jurisdiktsioonides kui Soome, Uus-Meremaa, Norra, Poola ja Saksamaa.

Ulatuslik meelelahutus:

Litsentseeritud Hasartmängude komisjon Ühendkuningriigis, Esiletõstetud mängud Limited pakub valikut mänge, mis kasutavad paljude aastate vältel arhiivitud live-actioni videomaterjale ja teatas, et on selle lipulaev Jalgpall ettemaks tuleb edastada Grupp ComeOn ‘Nii inglise kui ka itaalia üksikmängu ja liiga iteratsioonides. “

Kasvav haare:

Highlight Games Limitedi tegevjuht Nick Gardiner kasutas pressiteadet, kuulutades, et ta on „rõõmus“On sõlminud liit ComeOn Groupiga, et saaksime veelgi laiendada oma ettevõtte”globaalne jalajälg.

Loe Gardineri avaldust …

„Soccerbet on juba osutunud uskumatult populaarseks aladel, kus seda elatakse, ja eeldame, et meie uus on rahvusvaheline NBA viimased 60 ja IIHF jäähoki maailmameistrivõistlused tooted selle edu peegeldamiseks. Ootame koostööd ComeOn Groupiga nende kaalukate mängude lähiajal käivitamiseks. ”

Mitmekesised domeenid:

ComeOn Gruppi kontrollib omalt poolt ka Stockholmis asuv ettevõte Cherry AB ja vastutab üle 20 iGamingi kaubamärgi, sealhulgas ComeOn.com, GetLucky.com ja CherryCasino.com. Operaatori panustamisjuht, Lars Thomesen, kirjeldas oma ettevõtet kui “Rootsi suurimat rahvusvahelist operaatorit ja mitmel teisel turul suurt tegijat”, kes püüab pidevalt pakkuda veebikasiino mängijatele “vinge kogemus.

Thomeseni avaldus loeti …

“Selleks, et seda teha soovime pakkuda laia tooteportfelli parimate saadaolevate toodetega turul. Meie kaubamärgiportfellis on rohkem kui 20 kaubamärki ja meil on hea meel teha koostööd Highlight Games Limited ja teha oma uus põnev virtuaalspordi vorm meie mängijatele kättesaadavaks. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga