Colorado kasiinod valmistuvad kõrgemateks ennustuspiirideks ja uuteks mängudeks


Colorado linnas otsustasid hasartmängulinnade linnavolikogu liikmed kihlvedude limiiti suurendada ja uusi mänge lubada, pärast seda, kui eelmisel aastal võeti vastu seadus 77. Muudatusega 77 lubati linnadel otsustada kaotada 100-dollarine kihlveokogus koos uute mängude lisamisega, kui tiitlid on piiratud mängude kontrollimise komisjoni heaks kiidetud.

Las Vegase stiilis mängud on varsti tulemas

Muutusega saavad Cripple Creek, Central City ja Black Hawk pakkuda a Las Vegase stiilis kogemus. Pärast seda, kui valijad novembris muudatuse heaks kiitsid, ei raisanud Black Hawk aega, sest linnavolikogu hääletas hasartmängusektori muudatuste heakskiitmise eest 1. detsembril.

Linn pakub piiramatud panused ühe panusega, pöördudes ülempiiri rahvahulga poole. Uued mängud saab lisada ka kasiinodesse, kusjuures operaatorid kaaluvad pai gow pokkerit, baccarat, keno ja muid mänge. Kesklinna ja Cripple Creeki ametnikud lõpetasid sarnase heakskiidu, nii et kõik hasartmängulinnad saavad pakkuda uusi teenuseid 1. maiks, mis põhineb muudatusettepaneku keelel.

Mitte mängude vahetaja

Kuigi kihlvedude piirmäära muutmine ja uute mängude lisamine on suur asi, ütlevad operaatorid, et see ei muutu mängude vahetamiseks. Colorado linnad ei muutu Vegas Stripiks. Ameristari kasiinokeskus ja Spa peadirektor Sean Demeule kommenteeris, et see pole mängupaiga jaoks mängude vahetaja selles mõttes, et eeldatavasti ei suureneks tulu sadade miljonite kaupa igal aastal. Siiski võimaldab see suuremat võrdsust lähedalasuvate riikidega.

Kasiinod loodavad takistada elanikel reisida riigist välja hasartmängude mängimiseks ja näha, kuidas turistid valivad puhkuse sihtkohaks hasartmängulinnad. Denver, Colorado on kuum koht Las Vegase reisimisel. Sin City jaoks on Denver suuruselt teine ​​sööturite turg. Kuna hasartmängude muudatused jõustuvad selle aasta lõpus, loodavad operaatorid, et reisijad, kes kasutavad Denverit reisimiseks, kaaluvad oma kohtade külastamist.

Eelmisel kuul algasid ametnikud keele puhastamine hasartmänguseadusest, eemaldades viited kohtadele, kus arutatakse 100-dollariste panuste limiite. Mis puutub uutesse mängudesse, peavad operaatorid esitama komisjonile üksikasjad selle kohta, mida nad soovivad pakkuda. Enne uute mängude lisamist kasiino põrandale tuleb anda heakskiit.