Clarion Gaming kuulutab välja ICE Londoni ja iGB sidusettevõtete kuupäevad


ICE London ja iGB Affiliate London 2020 lükati edasi koroonaviiruse puhangu tõttu. Nüüd on Clarion teatanud 2021. aasta väljaannete uued kuupäevad. ICE London toimub ExCeL Londoni messikeskuses 29. juunist 1. juulini. IGB Affiliate London toimub 1. ja 2. juulil samas Suurbritannia näitusekeskuses.

Uued muudatused

Clarion otsustas Londoni mänguüritused kolida koroonaviiruse pandeemia mõju. Korraldaja viis tiheda konsultatsiooni sidusrühmadega ja leidis, et paljud soovisid, et enne ürituste kavandamist toimuks rohkem aega. See võimaldaks majanduse stabiliseerumiseks ja reisieeskirjad lihtsustamiseks.

Clarion Gamingu tegevdirektor Kate Chambers kommenteeris kuupäevamuutusi, öeldes: “See laiendus pakub aprilliga võrreldes mitmeid olulisi eeliseid, võimaldades ExCeL Londonis ka parimat võimalikku kosmosekonfiguratsiooni ja ligipääsetavust.”

Chambers teatas täiendavalt, et näituse toimumise ajaks on turu taastamiseks veel aega, mis Clarioni arvates aitab osalejate tugiteenuseid, tulemusi ja kogemusi veelgi parandada.

Alates veebruarist alustab Clarion Tee ICE ja iGB 2021. aastani. See on osalejatele digitaalsete osalemisvõimaluste seeria. See võimaldab inimestel digitaalselt kohtuda ja pakkuda nii sisu kui ka toodete ja muude esemete eelvaateid. Plaanis on ka ürituse ülemaailmne otseülekanne, mis on esimene kord, kui see selles valdkonnas toimub.


Londongamängukonverentsi mängukonverentsi konverentsirühma sidusettevõte LondonLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga