Cirsa Gaming Corporation SA koroonaviiruse kulude arvestamisel


Hispaania kasiinode ja teenindusaegade operaator Cirsa Gaming Corporation SA teatas teatavasti, et tema 2020. aasta viimase nelja kuu tulu langes aastaga võrreldes üle 52%, umbes 66 miljoni euroni (80,2 miljonit dollarit).

G3Newswire’i aruande kohaselt pidas Barcelona peakontor ettevõte seda suurt langust valitsuse volitusel ajutiselt sulgema suure osa oma ettevõttest seoses koroonaviiruse pandeemia kolmanda laine tekkimisega. Allikas täpsustas, et operaator registreeris 2019. aasta sama nelja kuu jooksul enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni teenitud tulu umbes 140 miljonit eurot (170,2 miljonit dollarit), kusjuures viimase kolmanda kvartali summa oli langenud umbes 68% ligikaudu 37,5 miljoni euroni (45,6 miljonit dollarit).

Kaitsemeetmed:

Cirsa Gaming Corporation SA reageeris teadaolevalt kevadel esimesele koroonaviirusega seotud katikute lainele, püüdes tugevdada oma bilanssi ja tinditehinguid, mis andsid talle piirkonnas umbes 200 miljonit eurot (243 miljonit dollarit) lisakrediiti. Kuid kasiinode, bingohallide ja mänguautomaatide jätkuv sulgemine sundis väidetavalt peagi ettevõtet otsima täiendavate lepingute kolmikut, mille tulemuseks oli ligikaudu hingetõmbeväärtus 98 miljonit eurot (119,1 miljonit dollarit).

Oluline turvalisus:

Ainult oma Sportium veebipõhine spordiennustusteenus koroonaviiruse mõjudest suuresti puutumata, on Cirsa Gaming Corporation SA-l siiski teadaolevalt nüüd juurdepääs millelegi 352,7 miljonit eurot (428,5 miljonit dollarit) krediidi osas, mis võrdub 121% aastase tõusuga. Seda sularaha läheb kindlasti vaja Hispaania autonoomses piirkonnas Hispaania baaride jätkuvaks sulgemiseks Kataloonia on väidetavalt toonud kaasa kindla kaotuse umbes 34% oma äritegevusest veel 20% on tabanud selle jurisdiktsiooni hiljutine samm sulgeda kõik teenindusajad.

Tulevane voog:

Alejandro Landaluce on Hispaania peadirektor CEJUEGO tööstuse organisatsioon ja ta kuulutas teadaolevalt, et koroonaviirusega seotud sulgemised ja rangemate sotsiaalsete distantseerimisprotokollide kehtestamine viisid kodumaised hasartmängukorraldajad kaotanud kuni oktoobri lõpuni 60% oma ärist. Edasi liikudes teatas ta väidetavalt, et “keegi ei tea täpselt, mis juhtuma hakkab“nii palju piirkondi nagu Castilla ja Leon võimaldada üksikutel kogukondadel kehtestada oma suunised ja kaitse.


sportiumcataloniacirsa gaming corporation sacoronaviruscejuegoalejandro landalucecastile and leon