Churchill Downs näeb sel aastal Kentucky Derbyle vähem kihlvedusid


146th Nädalavahetusel toimus Kentucky Derby, kus Authentic teenis esikoha. Tänavune Derby oli koroonaviiruse pandeemia tõttu üsna erinev, vähe pealtvaatajaid ja tavapärasest vähem kihlvedusid. Ürituse korraldaja Churchill Downs teatas, et tänavu panustati vaid 79,4 miljoni dollariga. See on palju vähem kui eelmise aasta võistluse 165,5 miljonit dollarit.

Kohapeal panustamise puudumine

Spordiennustuse langus Derby ajal on tingitud mitmest tegurist. Churchill Downsi ametnikud leiavad, et kohapealse kihlveo puudumisel oli suur roll. Võistlusel oli ka vähem hobuseid. Tiz seaduse oli koefitsient favoriidil 4-5, kuid ei suutnud alistada Autentsed kellel oli võiduks 8: 1 koefitsient. Põllul oli ainult 15 hobust, mis oli kõige väiksem alates 1990. aastate lõpust.

Churchill Downs Inc. tegevjuht Bill Carstanjen kommenteeris võidusõiduüritust, öeldes, et ettevõte on tänulik nii fännide kui ka kogukonna toetuse eest Derby ajal. Churchilli mõõnad ootavad nüüd järgmist aastat, mil fännid saavad sellel üritusel osaleda Kentucky Oaks ja Kentucky Derby.

Madalad arvud

Koos kohapeal kihlvedude langus, Nevada spordiraamatud ei osalenud pari-mutuel basseinis, mida nad Derby jaoks tavaliselt korraldavad käimasolev andmetasu vaidlus võistluse korraldajaga. Spordiraamatud pakkusid üritusel panustamist, ainult mitte pari-mutuel basseini piires.

Kokku, Panustati 126 miljonit dollarit Derby päeva programmi parimutuelilises basseinis. See oli programmi jaoks kõige väiksem summa panus alates 2000. aastate algusest.


nevadabettingkentuckyChurchill DownsKentucky Derbyspordiraamatud langevad kihlveosLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga