Churchill Downs lubab Kentucky Derbysse 23 000 inimest


Kuna Kentucky Derby peaks toimuma sellel nädalavahetusel, on Churchill Downs avaldanud operatsiooniplaani, mis näitab, kuidas sündmus COVID-19 pandeemia ajal langeb. Derby lubab osaleda alla 23 000 külalise, ilma üldise sissepääsuta. Siseruum suletakse ja kõik ostetud piletid tagastatakse.

Edasised detailid

The Kentucky Derby on neile reserveeritud istekohad soovijatele. See on piiratud kell 40% mahutavusega. Traditsioonilisi ainult toa pileteid sel aastal ei pakuta. Rahvaarv on tavalise üritusega võrreldes üsna väike, kuid vähemalt lubab üritus patroone. Paljud spordialad piiravad üritusi nulliga, et tagada koroonaviiruse puhangute puudumine.

Pressiteates kommenteeris Churchill Downsi hipodroomi president Kevin Flanery, et rahvahulga vähendamine on oluline turvalise keskkonna loomine. Rakendatakse parimaid meditsiinipraktikaid ja -protokolle ning Derby päevani tehakse muudatusi, kuna asutus leiab võimalusi selle parandamiseks.

Mida oodata

Need, kes külastavad Churchill Downsi rajatist Kentucky Derby peaks ootama teatavaid samme külaliste ohutuse ja tervise tagamiseks. Temperatuurikontroll toimub koos meditsiiniliste küsimustikega. Füüsiline distantseerimine on paigas ja näokatted on kohustuslikud.

Külalistele antakse spetsiaalne kott pealkirjaga Rajal tervislik. See kott sisaldab nii ühekordset maski kui ka väikest kätepuhastusvahendit ja isiklikku puutepliiatsi. Pliiatsi abil saab panuseid panna kioske puudutamata.

Käte desinfitseerimisjaamad paigutatakse rajatise sisse ja paruelutuelid tellerid paigutatakse sotsiaalseks distantseerumiseks. Turvaliste kihlveotehingute jaoks on olemas isikukaitsevahendid. Külalisi soovitatakse kasutada TwinSpires veebisaidil panuste panemiseks.

Kontsessioonide osas piirdub rahastamisvõimalus võimalustega pakendatud toidukaubad. Muud kohapeal pakutavad toidupaketid ja etteantud menüüdest koosnevad toidud. Külalisi julgustatakse kasutama naabruses asuvat parkimist, kuna tavapärased transporditeenused rajale ei paku praegu transporditeenust.

Churchill Downs on pühendunud turvalise keskkonna pakkumisele. Nad on valmis rikkujaid hoiatama, kui nad tabatakse reegleid rikkudes. Need, kes pidevalt protokolli ei järgi, eemaldatakse ruumidest.


Churchill Downshorse võidusõit Kentucky Derbytwinspirescoronaviruscovid-19racebooksLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga