Churchill Downs loobub BetAmerica nimest


Churchill Downs Incorporated (Nasdaq: CHDN) loobub BetAmerica nimest ning taaskäivitab oma iGamingi platvormi ja spordiraamatu oma TwinSpires kaubamärgi all, mis on alates 2007. aastast olnud Kentuckys asuva ettevõtte veebipõhine parimutella panustamise ettevõte.

Ühe brändi strateegiale üleminek algab Churchill Downsi käivitamisest aastal Michigan kus veebipõhised spordiennustused peaksid algama jaanuari keskel. Seni on spordikihlvedude seadustamise seadustamiseks heaks kiidetud 15 spordiraamatut, mis on kahekümnes osariik. Eelregistreerimise pakkumisi pakub Michiganders juba DraftKings ja Flutter Entertainment’s Fanduel.

Ülemineku ajaskaala:

Pärast Michigani turule toomist viivad teised BetAmerica jaemüügi- ja veebipõhised spordiraamatud üle TwinSpiresile 2021. aasta esimesel poolel. Kaubamärk on saadaval Pennsylvanias, New Jerseys, Mississippis, Michiganis, Indiana ja Colorado.

Churchill Downs Inc. president ja tegevjuht Bill Mudd ametlikus pressiteates selgitas, et kaubamärgi tuntus ja ajalugu olid kaubamärgi peamised põhjused…

„Meie TwinSpires kaubamärk on pidevalt toiminud 13 aasta jooksul ja on seotud enam kui sajandi läbimängimiskogemusega. See ajalugu ja pärand pakuvad konkurentsivõimelises ruumis ainulaadset erinevust.

„Oleme jätkuvalt keskendunud kasumliku spordiennustuse ja iGamingi äri ehitamisele, mis pakub klientidele integreeritud kogemust meie hobuste võidusõidupanuste platvormi kõrval. TwinSpiresile üleminek ei tooda mitte ainult turunduse efektiivsust, vaid võimaldab meil pakkuda ka a täielikum üldine kogemus meie kasvavale veebipõhisele panustamiskliendile. “

BetAmerica 2020 käivitatakse:

24. septembril 2020 avas Churchill Downs oma BetAmerica spordiraamatu aadressil Bronco Billy kasiino Cripple Creekis Colorados pärast spordiennustuse ja iGamingi platvormi koostööd Täismaja kuurordid jaemüügiraamatu esitlemiseks. Järgmisel päeval avati BetAmerica kaubamärgiga spordihoone Michigani osariigis Harris Island Islandis ja kasiinos.

Tehnoloogia muutus:

Eelmisel suvel muutis Louisville’i peakontoriga kasiino ja hobuste võidusõidurajaoperaator ka BetAmerica võrguhasartmängude kaubamärki, kui see sisse lülitas. GAN platvorm ja a Kambi spordiraamat.