Churchill Downs Incorporated saab Tennessee nõusoleku


Ameerika kasiinooperaator Churchill Downs Incorporated sai väidetavalt just tingimusliku heakskiidu hakata Tennessee lõunaosariigis mängijatele võrgus spordiennustusi pakkuma.

Associated Pressi uudisteteenistuse neljapäevase aruande kohaselt tähendab üleminek Tennessee hariduse loterii regulaatorilt seda, et viiel ettevõttel on nüüd volitus korraldada veebipõhiseid spordiennustusi “Vabatahtlike riigis”, järgides FanDuel Groupi varasemaid sertifikaate, Tennessee Action 24 / 7, DraftKings Incorporated ja BetMGM-i rakendus ühisettevõttelt Roar Digital MGM Resorts International and Entain.

Suurem õigusloome:

Tennessee võttis väidetavalt 2019. aasta kevadel vastu seaduse, mis lubas litsentseeritud ettevõtteid hakata pakkuma ainult veebipõhiseid spordiennustusi kõigile, kes on vanemad kui 21 aastat möödunud novembrist. Selle uue korra esimesed kaheksa päeva osutusid edukaks, kuna litsentsitud operaatorid võtsid väidetavalt kokku 27 miljonit dollarit ja maksis umbes 509 000 dollarit maksus.

Täidise jalajälg:

Pealegi teatas uudisteteenistus sellest Asutatud Churchill Downs tegeleb praegu BetAmerica spordiennustusteenuse tuntuks muutmisega TwinSpires veebipõhine parimate kihlvedude äri, mille nüüd peavad litsentseerima seitsme riigi reguleerivad asutused Tennessee, Pennsylvanias ja Michigan kõrvuti Indiana, Colorado, New Jersey ja Mississippi.

Tulevad kaalutlused:

Rebecca Hargove on Tennessee haridusalase loterii tegevjuht ja väidetavalt ütles ta Associated Pressile, et Churchill Downs Incorporated on veel mõned vajalikud sammud, mida rahuldada enne, kui ametlikult lubatakse otseülekannet teha. Väidetavalt lõpetas loteriiboss üksikasjalikult, et ka tema organisatsioon kavatseb seda teha pidada ametlik koosolek hiljem sel kuul see võib hästi lõppeda veelgi rohkem litsentseeritud ettevõtteid pakkuda Tennessee mängijatele veebipõhiseid spordiennustusi.


tennessee haridus lotterymgm kuurordid rahvusvahelinebetamericatwinspirenschurchill downsotvatuddrafting lisatudfanduel grouproar digitaalnebetmgmentaintennessee action 24 / 7rebecca hargove