Charlie Chance põrgus maksmiseks (videopesa) saidilt Play’n GO


Veidi rohkem kui viis nädalat pärast oma mänguautomaadi Ring of Odin esilinastust ja Rootsi veebikasiino mängude arendaja Play’n GO on nüüd tagasi tulnud, et teatada oma uue kolme rulli ja viie tasuliini Charlie Chance’i turuletoomisest Hell to Pay.

Vaxjo peakorteri uuendaja kasutas neljapäeva ametlikku pressiteadet, kuulutades, et tema uusim kolmerealine videolõik on retro-stiilis mäng, mis kutsub mängijaid üles liituma oma samanimelise peategelasega, kui ta üritab oma varanduse võitmiseks kurat endast üle vaadata.

Meeldejääv muusa:

Play’n GO väitis, et Charlie Chance põrgus maksma oli inspireeritud selliste animaatorite töödest nagu Max Fleischer kes oli tänapäevase animatsiooni ajastul klassikaliste tegelaskujudega nagu Betty Boop ja PaavstJa lisaks sellele on saadaval rida traditsioonilisi eredaid ja läikivaid puuviljamasinate sümboleid, nagu õunad, sidrunid ja kirsid, aga ka spetsiaalsete metsikute kolmik.

Boonus kullaauk:

Arendaja kuulutas, etkrooniv saavutus”On viimane boonuslaua eripära mis näeb, et kellelgi on õnn koguda trio kuradikirjutajaid, kellele antakse auhindu, mis võivad hõlmata korduskordajaid kordistajatega, täiendavaid keerutusi, juhuslike metsikutega keerutusi ja vahetu rahalise auhinna juurde lisatud sümbolid.

Lõbus ühendamine:

Johan TornqvistPlay’n GO tegevjuht, pressiteade kirjeldas Charlie Chance’i põrgus maksta oma 96,23% -lise tootluse suhtega mängijale kui „ajakohastatud ajaviide‘ see on ‘erinevalt millestkiTema firma on varem vabastanud.

Loe Tornqvisti avaldust …

“Charlie Chance põrgus maksma pakub teenindusaegade turul palju. See on lihtne mäng, kus on palju lõbusaid funktsioone ja suurepäraseid animatsioone, et mängijaid rõõmustada ja lõbustada. See on klassikalise puuviljamasina kogemuse ja moodsama mehaanika ning mängude täiuslik liitmine. [It presents] ideaalne võimalus vanemate ja uuemate põlvkondade mängijatele saada kogemusi üksteise maailmadest nautides samas omaeneseid. ”


popeyevideo slotplay’n gojohan törnqvistbetty booincing of odincharlie võimalust põrgus, et paymax FleischerLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga